Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi StegnaApartamenty StegnaApartamenty Piamola - Stegna Park 8E

    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E

    Natychmiastowa rezerwacjaNowość w Nocowaniu!
    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E (1)
    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E (2)
    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E (3)
    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E (4)
    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Klimatyzacja

    WiFi

    Telewizor

    Opis obiektu

    Apartamenty Piamola - Stegna Park 8E to nowoczesny kompleks apartamentowy zlokalizowany w Stegnie, w otoczeniu nadmorskiego lasu sosnowego. Obiekt znajduje się około 450 metrów od plaży, co zapewnia dogodny dostęp do morza.

    Oferta obejmuje przestronny, klimatyzowany apartament dla 6 osób, który składa się z trzech oddzielnych pomieszczeń sypialnianych. Taka struktura zapewnia komfortowy wypoczynek większym grupom lub rodzinom z dziećmi. Do apartamentu przynależy prywatny balkon, stanowiący dodatkową przestrzeń do relaksu. Wnętrze zostało w pełni wyposażone, aby zapewnić gościom niezależność podczas pobytu.

    W apartamencie znajduje się w pełni funkcjonalny aneks kuchenny. Wyposażono go w płytę grzejną, lodówkę, zmywarkę oraz komplet niezbędnych akcesoriów kuchennych i naczyń.

    Kompleks Stegna Park składa się z kilku nowoczesnych budynków, a cały teren jest ogrodzony, monitorowany i objęty całodobową ochroną. Do dyspozycji gości oddano bezpłatny parking na terenie posesji, a wewnątrz budynków znajdują się windy ułatwiające komunikację między piętrami. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw.

    Na standardowym wyposażeniu apartamentu znajduje się pralka, suszarka do włosów, żelazko z deską do prasowania oraz telewizor z płaskim ekranem. Gościom zapewniono również komplet ręczników. W całym obiekcie dostępny jest bezprzewodowy internet Wi-Fi.

    Obiekt położony jest w spokojnej części Stegny, a trakt prowadzący nad morze obfituje w punkty gastronomiczne, kawiarnie i sklepy z pamiątkami. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przystań rybacka, która dodaje miejscu lokalnego kolorytu i pozwala zaopatrzyć się w świeże ryby. Podczas pobytu warto również odwiedzić lokalne Muzeum Bursztynu oraz zabytkowy Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa.

    Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o 10:00 w dniu wyjazdu. Obiekt akceptuje płatności kartą kredytową, przelewem bankowym oraz gotówką.

    Lokalizacja

    ulica Lipowa 32E, Stegna1,6 km od centrum
    Nowość w Nocowaniu!

    Masz pytania odnośnie obiektu?
    Skontaktuj się z nami

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawKlimatyzacjaWiFiTelewizor

    Wypoczynek, rekreacja

    • Turystyczne możliwości

    usługi dla dzieci

    • Możliwość podgrzania pokarmu dla niemowląt
    • Plac zabaw dla dzieci

    Charakterystyka miejsca

    • Ogród
    • Własny parking
    • Internet
    • Winda
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • Żelazko
    • WIFI
    • Klimatyzacja

    Usługi

    • Balkon/taras
    • Suszarka do włosów
    • Lodówka
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Pralka
    • Czajnik elektryczny
    • Deska do prasowania
    • Ręczniki
    • Akcesoria kuchenne
    • Płyta grzejna
    • Zmywarka

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 16:00 do 00:00
    Wymeldowanie
    do 10:00
    Zwierzęta
    Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
    Kaucja zwrotna
    400 zł / osoba / noc (pobierana przy zameldowaniu, zwracana w całości przy braku szkód).
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Stegny

    Noclegi StegnaNoclegi GdańskNoclegi Krynica MorskaNoclegi JantarNoclegi Kąty RybackieNoclegi SztutowoNoclegi MikoszewoNoclegi ElblągNoclegi SobieszewoNoclegi JunoszynoNoclegi WiślinkaNoclegi TolkmickoNoclegi PowalinaNoclegi Kobyla KępaNoclegi Kępiny MałeNoclegi KazimierzowoNoclegi Suchacz

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.