Festiwal w Węgorzewie coraz bliżej

Już coraz mniej czasu pozostało do Seven Festiwal, który odbędzie się na początku lipca w bajkowej scenerii jezior Mazurskich. Ta impreza to doskonała okazja, aby połączyć kojący wypoczynek nad pięknymi jeziorami ze słuchaniem wspaniałej muzyki.

W Węgorzewie po raz drugi odbędzie się Seven Festival.  W dniach od 8 do 11 lipca na scenie muzycznej zobaczymy  na żywo polskie i zagraniczne zespoły muzyczne. Tegoroczny festiwal gościł będzie m.in. takie gwiazdy jak: Sepultura, Lacrimosa, The Legendary Pink  Dots, a także polskie rockowe grupy: Hey, Coma, Closterkeller. Z kolei miłośników ciężkiego rocka porwie Vader  i Hunter. Pierwszy raz w Węgorzewie zagra także Lipali.


W trakcie trwania festiwalu odbędzie się międzynarodowy konkurs dla młodych zespołów o Grand Prix festiwalu. Koncertów konkursowych będzie można posłuchać 9 i 10 lipca na Scenie Parkowej. Laureat Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną oraz  szansę występu na Scenie Głównej w ostatnim dniu festiwalu. Seven festiwal 2010 poza muzycznymi atrakcjami aktywnie uczestniczyć będzie w promocji Mazur jako cudu natury,  wpisując się w ten sposób do akcji promującej zdrowy tryb życia. Przypominamy, że Festiwal w Węgorzewie to następca Eko Union of Rock - festiwalu o kilkunastoletniej tradycji, mającego rodowód wojskowy, bowiem co roku impreza odbywa się na terenie jednostki wojskowej w Węgorzewie. 

Nocowanie.pl patronuje tej imprezie.

 

- Noclegi Węgorzewo

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również