
Na gości klubu APROPOS czeka dobra muzyka – i to grana na żywo. Każdego roku odbywa się tu kilkadziesiąt koncertów najlepszych polskich muzyków. W klubie można było usłyszeć między innymi Grażynę Łobaszewską, Martynę Jakubowicz, Renatę Przemyk, Krzesimira Dębskiego, Leszka Możdżera, Sebastiana Riedla z zespołem Cree.
Oprócz tego w soboty i niedzielę organizowane są tu wieczory muzyczne, którym przyświecają różne hasła. Największą popularnością wśród gości klubu cieszy się „Gorączka sobotniej nocy”, „Muzyka lat 60., 70. 80.”, „Tylko wielkie przeboje” a także Fiesty Latynoskie.


Zimą brak ciepłej wody, jeśli nie wyjedziemy stąd poprzeziębiani będziemy szczęśliwi, woda jest lodowata. Do tego obsługa jakby pracowała za karę.
Poniżej krytyki, pani menadżerka wykrzykuje do gości "ja tu rządzę!" Obsługa chodzi obrażona. Nie polecam.
W sobotę głośno dyskoteka w pomieszczeniu odsłoniętym firankami tylko, słychać dyskotekę w pokojach. i przekrzykiwania pijanych ludzi przed obiektem. Moim zdaniem obiekt powinien się zdecydować czy chce być dyskoteką, czy hotelem.
Bardzo słaby. Jedyny pozytyw to kucharz, jedzenie było ok. Obsługa fatalna. Po wystawieniu śniadania obsługa robi sobie przerwę, udało mi się znaleźć tylko panią, która sprzątała łazienki i ona poszła poszukać obsługi kuchni... panie przyszły albo bardzo zaspane, albo obrażone, że coś od nich chcemy, że jajecznica się skończyła, że ekspres do kawy nie działa, że nie ma wody na herbatę...
Świetne koncerty dobra kuchnis