#MEETUP_UMCSxSANTANDER w Lublinie: Busem przez świat

 • Miejscowość:

  Lublin
 • Miejsce imprezy:

  Aula Instytutu Informatyki UMCS (I...
 • Data imprezy:

  4 grudnia 2019
  godz: 16:00
 • Koszt:

  Wstęp wolny

W listopadzie i grudniu na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się wyjątkowy cykl spotkań. Na uczelni pojawią się postacie, które wygłoszą inspirujące prelekcje, a uczestnicy wydarzeń będą mogli wysłuchać fascynujących historii, dowiedzieć się, jak odnieść sukces, w jaki sposób postępować, by spełnić swoje marzenia, a co więcej – podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami oraz zapytać specjalistów o rady i wskazówki.

4 grudnia naszą uczelnię odwiedzi ekipa blogerów i podróżników – Busem przez świat! Karol i Ola Lewandowscy to nie tylko doskonali podróżnicy, ale także autorzy filmów i książek podróżniczych. Odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach i charakterystycznymi kolorowymi busami przejechali ponad 500 tysięcy kilometrów. Zostali nagrodzeni tytułami Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019.

 

W ramach spotkania ze studentami naszego uniwersytetu przedstawią prezentację poświęconą ich najnowszej podróży najbardziej kultową drogą Ameryki - Drogą 66.

 

Źródło: materiały prasowe

 

 

Zobacz noclegi w Lublinie

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Zobacz również