Apartamenty BERG to nowoczesne apartamenty znajdujące się w nowo wybudowanym obiekcie spełniającym wysokie wymagania klientów. Nasza lokalizacja to bezwzględny atut. Centrum miasta, kilka minut od ścisłego centrum z wieloma restauracjami i punktami handlowymi, ale równ
od
300 zł
/usługę
Pozostałe oferty z Karpacza
Samodzielnie skontaktuj się z właścicielem, aby potwierdzić dostępność
W Hotelu Karolinka znajdziemy noclegi w pokojach 2, 4 osobowych oraz 2 osobowych apartamentach. W ofercie są pobyty w wyżywieniem oraz sauna. Przy hotelu mamy bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci. Mile widziani są goście ze zwierzętami.
Zielony Zakątek oferuje noclegi przy lesie. Do wynajęcia jest 13 osobowy domek z dwiema łazienkami i kuchnią oraz apartamenty 2, 3, 4, 6 osobowe. Zielony Zakątek nadaje się dla większej grupy, par i rodzin, można przyjechać z psem. Mamy tu Wi-Fi, parking i duży ogród.
Dom nad Doliną w Przesiece to atrakcyjny obiekt oferujący miejsca noclegowe w spokojnej miejscowości koło Karpacza. W ofercie znajdziemy przestronne i wygodne apartamenty 2-,4- i 6-osobowe. Do dyspozycji gości oddany jest taras widokowy, łazienki oraz aneksy kuchenne.
Zapraszamy do Domina….Oferujemy 2 apartamenty dwupokojowe Pomaranczowy i Retro od 2-5 osób , jednopokojowy Widokowy od 2-4 osob i pokój Kawowy od 2-4 osob. Każdy z apartamentów posiada własny aneks kuchenny ,łazienke,tv ,wi-fi , a pokój Kawowy posiada mini aneks kuchen
Willa "U LESZKA" w Karpaczu położona jest w tchnącej naturą dzielnicy o nazwie Osiedle Skalne ok. 1000m od centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju, będąc jednocześnie dobrym miejscem wypadowym w Karkonosze.
Baza mieszkalna tej...
Willa Teresa oferuje noclegi w centrum Karpacza. Mamy stąd widok na Śnieżkę, a w sąsiedztwie SPA i aquapark. Do wynajęcia są pokoje typu studio oraz apartament z niezależnym wejściem. W Willi Teresa dostępne jest wyżywienie, darmowe Wi-Fi oraz parking.
Apartamenty Wonder Home to ponad 130 komfortowych i przytulnych apartamentów, 1 i 2 poziomowych z aneksami kuchennymi, łazienkami, darmowym wi-fi i miejscem parkingowym. Obiekt posiada też udogodnienia dla dzieci, mile widziane są tu też zwierzęta domowe.
Hotel Concordia*** w Zachełmiu - samym sercu Karkonoszy pomiędzy Karpaczem i Szklarską Porębą. Hotel Concordia*** to klimatyczne miejsce które sprzyja wypoczynkowi. Naszym atutem jest to, czego nie mogą Gościom dać podobne do nas obiekty w Karpaczu i Szklarskiej Porębi
Noclegi przy ul. Przemysłowej blisko centrum Karpacza. Do wynajęcia są apartamenty 4, 6 osobowe, odpowiednie na wypoczynek z rodziną. Apartamenty Motyle są kompleksowo wyposażone, mają dostęp do Wi-Fi i miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Witam Państwa w nowym obiekcie.Z okien i balkonów podziwiać można panoramę gór.
Budynek znajduje się 500m od deptaka przy cichej ulicy.
Oprócz standartowych pokoi ,sa też pokoje z aneksem kuchennym.
Bezpłatny parking i wi-fi,
W pokojach jest...
Apartamenty Berg znajdują się w centrum Karpacza. W ofercie są noclegi w apartamentach 2, 4, 6 osobowych z widokiem na góry. Każdy z nich ma w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę. W Apartamentach Berg mamy dostęp do Wi-Fi i bezpłatnego parkingu.
W Gospodarstwie Zacisze dostępne są noclegi w apartamentach i pokoju gościnnym dla 4 osób. Miejsce jest odpowiednie dla par i rodzin, możemy przyjechać z psem. W Zaciszu dostępny jest basen, Wi-Fi i bezpłatny parking. Tuż obok znajduje się wyciąg narciarski.
Willa Malinka oferuje komfortowe noclegi w pokojach i apartamentach. Mamy tu piękny, duży ogród z grillem, a tuż za płotem jest las Karkonoskiego Parku Narodowego. Willa Malinka zapewnia dostęp do Wi-Fi oraz bezpłatny parking. Nadaje się na wypoczynek dla par i rodzin.
Serdecznie zapraszamy do Rezydencji Karnat I i II , położonej w bliskiej odległości od Centrum Karpacza. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami (większość z balkonami). Do dyspozycji gości: wyżywienie (śniadania oraz obiadokolacje), świetlica, bezpłatn
WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz...
Adular oferuje noclegi w pokojach 2, 3 osobowych oraz 2, 3, 6 osobowych apartamentach. Nadaje się dla par oraz dla rodzin. Dom zlokalizowany jest na polanie w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego. Mamy tu dostęp do Wi-Fi i parkingu. Niedaleko jest wyciąg.
Wilczy Wodospad to kompleks wypoczynkowy położony z dala od zgiełku miasta, w cichej i spokojnej okolicy. Blisko stąd na szlak i do potoku. Na gości czekają całoroczne drewniane domki oraz pokoje i apartamenty. Na życzenie gości obiekt zapewnia wyżywienie.
W Hotelu Karolinka znajdziemy noclegi w pokojach 2, 4 osobowych oraz 2 osobowych apartamentach. W ofercie są pobyty w wyżywieniem oraz sauna. Przy hotelu mamy bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci. Mile widziani są goście ze zwierzętami.
Biały Domek to komfortowe, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone (w tv, internet, czajnik elektryczny oraz żelazko) pokoje i apartamenty z łazienkami. Na gości czeka także kuchnia, taras, ogród, parking oraz miejsce na grilla i ognisko.
Ten nowoczesny hotel jest położony przy ulicy Myśliwskiej, w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Karpacza i jest idealną bazą wypadową do pieszych wędrówek i wypraw w malownicze Karkonosze.
Klasycznie urządzone pokoje i apartamenty wyposażone są w...
Dyskretna elegancja w stylu retro, liczne regionalne akcenty, nowo otwarta strefa spa, a przede wszystkim lokalizacja, której inni mogą tylko pozazdrościć – tuż przy szlaku na Śnieżkę i nie więcej niż 3 minuty spacerem od kolejki linowej na Kopę. Zamieszkaj w stylowej
Wszystko dla Twojego wypoczynku Duży ogród, staw, strumień, spa, siłownia, jacuzzi, sauna, sala kominkowa, ognisko. Nowy początek W 2021 roku stara Villa Idylla w zyskała nowego gospodarza. Sprawnie ruszyliśmy do prac remontowych i wykończeniowych. Mamy mnóstwo energii
Waldi oferuje noclegi w apartamentach 2, 3, 6 osobowych z łazienkami i dostępem do Wi-Fi. Apartamenty są komfortowe i kompleksowo wyposażone, nadają się dla par i rodzinne wczasy w górach. Mamy możliwość wykupienia pobytów z wyżywieniem.
Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanej Villi Mila
Do Państwa dyspozycji oferujemy apartamenty 2, 4, osobowe, 2 osobowe studio oraz pokój 2 osobowy. Nasze apartamenty są w pełni wyposażone , każdy posiada balkon. Do każdego apartamentu/ studia mamy...
Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanej Villi Mila Do Państwa dyspozycji oferujemy apartamenty 2, 4, osobowe, 2 osobowe studio oraz pokój 2 osobowy. Nasze apartamenty są w pełni wyposażone , każdy posiada balkon. Do każdego apartamentu/ studia mamy dostepne jedno bez
Oferta obejmuje 2 pokojowe apartamenty 4 osobowe w świetnej lokalizacji – blisko centrum, basenu i stoku. Każdy apartament wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny, telewizję i bezpłatny internet. Obiekt zapewnia także miejsce parkingowe.
W Ostoi znajdziemy wygodne noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych oraz 4 osobowym apartamencie. W obiekcie działa Wi-Fi, mamy dostęp do aneksu kuchennego. Na posesji znajduje się bezpłatny parking raz ogród z grillem. Ostoja nadaje się na wczasy dla par i rodzin.
Kurosiówka to noclegi w gospodarstwie agroturystycznym z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Znajdziemy tu wygodne pokoje i apartamenty z łazienkami oraz Wi-Fi. W Kurosiówce możliwe są pobyty z wyżywieniem. Mamy tu kominek, galerię obrazów i wiele innych atrakcji.
Apartamenty Aspen to nowo otwarty obiekt usytuowany w samym sercu Karkonoszy. To doskonałe miejsce, w którym cisza i spokój sprawią, że się zrelaksujesz i wypoczniesz. Tak dogodne położenie w sąsiedztwie kojącego lasu, zapewnia bezpośredni dostęp do szlaków turystyczny
Skorzystaj z filtrów
, aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.