Spichlerz (obiekt 198996)

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Spichlerz

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

Przy ulicy Krakowskiej 61 stoi budynek spichlerza Kobiałki, w którym mieści się hotel. Budynek wzniesiony został w stylu renesansowym. Pochodzi z pierwszej połowy XVII wieku, z roku 1636. Charakterystyczna fasada spichlerza posiada szeroką loggię z czterema oknami na całej szerokości budynku.

Obecnie w budynku mieści się Hotel Spichlerz. W hotelu znajduje się sala konferencyjna, restauracja, pokoje i apartamenty. Ponadto przy hotelu mieszczą się pole namiotowe, caravaningowe, miejsce do grillowania oraz park linowy.

Położenie tuz nad Wisłą w otoczeniu zieleni, miejsce spokojne, przestronne, duży teren zielony. 

Zbudowany w z białej opoki, malowniczo wpisany w krajobraz bulwaru nad Wisłą.


W obiekcie Spichlerz posiadamy 28 komfortowo urządzonych pokoi łącznie 62 miejsca noclegowe, które możemy oddać do Państwa dyspozycji. Pokoje wyposażone w łazienkę, wodę mineralną.

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie wydawane w restauracji obiektu od godz 08:00 do godz 10:00. Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz 15:00 a kończy w dniu wyjazdu o godz 11:00.

Dostawka: 90,00 zł/os./doba hotelowa


Niepowtarzalny klimat i miejsce pełne spokoju oraz zieleni sprzyja organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych Państwa firmy. Posiadamy salę konferencyjną, wyposażoną w rzutnik oraz mikrofon bezprzewodowy. Sala w ustawieniu kinowym mieści ok 100 osób.


Zachęcamy do skorzystania z naszego pola campingowego położonego na terenie Spichlerza przy ul. Krakowskiej 61. Pole jest ogrodzone, usytuowane na terenie zielonym wśród starodrzewia dającego cień i kontakt z naturą. Jest wyposażone w węzeł sanitarny z ciepłą wodą, prysznicami, umywalkami, zlewozmywakami. Na polu są ujęcia prądu pod caravaning. Udogodnieniem jest sąsiedztwo Spichlerza z restauracją , letnim ogródkiem oraz dużym grillem.


Serdecznie zapraszamy!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej