Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby spędzić urlop w miłej rodzinnej atmosferze, rozkoszując się pięknem otaczającej nas przyrody.

Serdecznie zapraszamy do naszej willi Księżówka znajdującej w cichym i ustronnym miejscu w centrum Wisły nad rzeką Wisłą.

Proponujemy Państwu pobyty ze śniadaniem w dużych, luksusowych i przestronnych pokojach z łazienkami a w większości z balkonami z pięknymi widokami na góry, wszystkie wyposażone w czajniki z kawą i herbatą, lodówki, suszarki do włosów.

Posiadamy duży ogród z placem zabaw dla dzieci oraz boiskiem, dużą drewnianą wiatę grillową z miejscem na ognisko, własne korty tenisowe, wypożyczalnię rowerów oraz kijów do nordic walking.

W okolicy znajdują się ciekawe ścieżki spacerowe oraz szlaki turystyczne, jesteśmy świetną bazą wypadową na wycieczki górskie, naszych Gości dowozimy na szlaki turystyczne.

Naszym priorytetem jest dbanie o czystość i higienę oraz przestrzeganie wszelkich zasad i przepisów przesyłanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny związany z ryzykiem zakażenia Koronawirusem.

Już dziś sprawdź termin i zarezerwuj miejsce na urlop.

Nr. tel. 501 322 179

e-mail: [zapytaj o nocleg]  

Zapytaj o nocleg