Narty, Snowboard

FREE SKI - ŚPISZ U NAS DOSTAJESZ KARNET GRATIS NA WYCIĄG SKOLNITY !!!

Skorzystaj z naszej niesamowitej oferty skierowanej do narciarzy i snowboardzistów, wynajmując u nas pokój (min. 2 doby) - otrzymujesz karnet na wyciąg Skolnity gratis, który jest oddalony od naszej willi zaledwie 450m od naszej willi.

Oferta ważna od 01.03.2021 do zakończenia sezonu zimowego.

Jak to działa?

  • Dzwonisz lub piszesz wiadomość, powołując się na ofertę Free Ski, rezerwujesz noclegi (minimum 2 doby), przyjeżdżasz, płacisz za nocleg i otrzymujesz karnet całodzienny na wyciąg Skolnity.
  • Karnet otrzymuje każda opłacana osoba (nie dotyczy dzieci poniżej 3 lat). Ilość karnetów odpowiada zarezerwowanej ilości noclegów (2 noclegi = 2 karnety całodzienne dla każdej osoby).

Oferujemy pobyty ze śniadaniem w pokojach z łazienkami w większości z balkonami z pięknymi widokami na góry z dostępem do WI FI. Wszystkie pokoje są wyposażone w czajniki z kawą i herbatą, lodówki, suszarki do włosów.

W cenie oferujemy: śniadanie w formie bufetu, dostęp do wyposażonego aneksu kuchennego, ping ponga, bilard, sanki i ślizgi, parking na posesji oraz miejsce na przechowanie sprzętu

Prowadzimy własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz szkołę narciarską 

Naszym Gościom oferujemy również transport na wyciągi naszym busem.

Akceptujemy płatności bonem turystycznym.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej