Open’er Festival! Kiedy i gdzie się odbędzie?

Open’er Festival! Kiedy i gdzie się odbędzie?

Organizatorzy Open’er Festivalu poinformowali, co dalej z imprezą! Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń letniego sezonu oraz najważniejszy polski festiwal muzyczny. Niemal od samego początku gościły na nim największe gwiazdy światowego formatu, a z artystami bawiła się kilkudziesięciotysięczna publiczność.

Na Open’er Festival czekają zarówno fani, jak też mieszkańcy Trójmiasta. Kiedy latem na lotnisku Gdynia – Kosakowo rozstawiane są muzyczne sceny i namioty, okolica zapełnia się ludźmi. Noclegi na czas trwania festiwalu rozchodzą się na pniu, więc wiele osób już teraz zastanawia się, czy może rezerwować je na ten rok.

Zobacz noclegi w Gdyni:
Apartament Luśka

Apartament Luśka

Gdynia, ul. Świętojańska

Apartamenty 9.9
Sea Towers

Sea Towers

Gdynia, ul. Antoniego Hryniewickiego

Apartamenty 9.7


Open’er Festival w 2021 roku – czy się odbędzie?


Osoby, które szykowały się na Open’er Festival 2021 muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Jak informują organizatorzy, imprezy nie uda się zorganizować ani w takiej formie, ani skali jakiej oczekują najwierniejsi fani festiwalu.

Chcemy, aby powrót na Open’era był doświadczeniem pełnym. Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat. Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji – początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open’er Festival – czytamy w informacji prasowej przesłanej do mediów.


Zobacz rówież: Pol'and'Rock Festival w 2021. Gdzie się odbędzie?

Jednocześnie padają zapewnienia, że na Open’er Festival 2022 warto będzie czekać. Tym bardziej, że zakupione bilety zachowują ważność, a poza tym cały czas trwa sprzedaż karnetów na przyszłą edycję.

Kto i w jakim terminie wystąpi podczas Open’er Festival?


Nowy Open’er Festival został zaplanowany na dni od 29 czerwca do 2 lipca 2022 roku. Miejscem imprezy tradycyjnie będzie lotnisko Gdynia – Kosakowo, które bez problemu pomieści kilkadziesiąt tysięcy uczestników.

Noclegi można znaleźć w Trójmieście:
Stary Gdańsk nr 8

Stary Gdańsk nr 8

Gdańsk, ul. Ogarna

Apartamenty
Moon Hostel

Moon Hostel

Gdańsk, ul. Długie Ogrody

Hostele 9.4


Swój udział w tym wydarzeniu już potwierdzili Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve. Cały czas trwają także poszukiwania nowych artystów, ale szczegóły będą regularnie dawkowane przez organizatorów. Na razie wszyscy muszą oswoić się z myślą o tym, że Open’er Festival drugi rok z rzędu został odwołany.

Odwołanie największych międzynarodowych festiwali drugi rok z rzędu jest bezprecedensowe, a ich powrót jest bardzo ważny dla dalszego rozwoju kultury. Zachowując swoje bilety wspieracie w tej wyjątkowej sytuacji  Open’era, całą branżę muzyczną oraz tysiące osób, które z nami współpracują. Dzięki nim każdego lata tworzyliśmy niepowtarzalną historię Open’era. Tak będzie również w 2022 roku – czytamy w oświadczeniu.


Na pocieszenie Open’er Park!


To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ organizatorzy zapraszają do Gdyni na Open’er Park! Wydarzenie planowane jest na tegoroczne wakacje, ale oprócz tego, że ma potrwać kilka tygodni, nie wiemy nic więcej. Szczegóły mamy poznać w późniejszym terminie.

Źródło: materiały prasowe

Następny artykuł Kolorowe jeziorka w Polsce....

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej