Pogoda na trzeci tydzień czerwca 2017

Czerwcowa pogoda w trzecim tygodniu miesiąca najlepiej prezentuje się w Ustce, ponieważ meteorolodzy nie przewidują tam żadnych opadów. Co powiecie na urlop nad morzem? Nacieszmy się korzystną aurą pogodową, ponieważ w pozostałych miejscowościach sytuacja nie przedstawia się aż tak dobrze. Zobaczcie sami.

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

W trzecim tygodniu czerwca w Lublinie możemy spodziewać się przelotnych burz z piorunami. Poza tym, będzie kilka częściowo słonecznych dni. Maksymalna temperatura wyniesie do 23 stopni Celsjusza.

 

W Chełmie czeka na nas zdecydowanie więcej opadów deszczu. Pomimo kiepskich warunków pogodowych, termometry pokażą jednak od 20 do 24 stopni Celsjusza.

 

Jeśli chodzi o Białą Podlaskę, synoptycy zapowiadają podobną pogodę. Tutaj także trochę popada i pogrzmi. Termometry wskażą maksymalnie do 24 stopni Celsjusza.

 

Wybierz się na wycieczkę do miejsca, które zwane jest Miastem Inspiracji i przejrzyj atrakcyjne imprezy w Lublinie.

 

 

Pogoda w górach

 

W Zakopanem meteorolodzy przewidują nieco chłodniejszą temperaturę, która wahać się będzie między 16, a 19 stopniami Celsjusza. Jeśli wybieracie się w tym czasie w góry, pogoda przyniesie trochę deszczu i burz z piorunami. Nie zabraknie także i słonecznych dni. 

 

Według prognozy, w Szczawnicy będzie nieco cieplej niż w Zakopanem, bo od 20 do 23 stopni Celsjusza. Niestety, tutaj również doświadczymy prawdziwej mieszanki pogodowej.

 

W Wiśle temperatura będzie podobna do tej w Szczawnicy, lecz pogoda przyniesie zdecydowanie najmniej opadów deszczu. Biorąc pod uwagę cały trzeci tydzień czerwca, powinno być słonecznie.

 

Sprawdź atrakcyjne oferty w poszczególnych miejscowościach:

 

Noclegi Szczyrk

Noclegi Karpacz

Noclegi Bukowina Tatrzańska

Noclegi Białka Tatrzańska

 

Pogoda nad morzem

 

W Jastarni możliwe przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami. Dzienna temperatura wyniesie od 17 do 22 stopni Celsjusza. Ponadto, synoptycy zapowiadają kilka słonecznych dni.

 

W Ustce możemy trochę odpocząć od opadów. Zamiast nich, na niebie zagości więcej słońca, które od czasu do czasu przysłonią drobne chmury. Na termometrach zaobserwujemy maksymalnie do 21 stopni Celsjusza.

 

W Międzyzdrojach początek trzeciego tygodnia czerwca upłynie bez opadów, lecz pod koniec pogoda znowu się pogorszy i trochę pogrzmi. Termometry pokażą od 19 do 24 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj również oferty w tych nadmorskich miejscowościach:

 

Noclegi Hel

Noclegi Rewal

Noclegi Jarosławiec

Noclegi Krynica Morska

 

Zobacz także:

 

 

Fot. vizyweb, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze

Zobacz również