Pogoda na czwarty tydzień lutego 2018

Szukacie pogody w okresie od 22 do 28 lutego? W większości miast przeważać będą liczne zachmurzenia z przejaśnieniami. Śnieg popada tylko miejscami, zwykle na samym początku lub pod koniec czwartego tygodnia miesiąca. Sprawdźcie pełną prognozę!

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Czwarty tydzień miesiąca w Lublinie rozpocznie się od przelotnych opadów deszczu lub śniegu. Później będziemy mogli spodziewać się licznych zachmurzeń z przejaśnieniami. Najwięcej słońca potowarzyszy nam 24 i 25 lutego. Na termometrach odczytamy od 4 do minus dwóch kresek poniżej zera. 

 

W Krasnobrodzie, pierwszego dnia tygodnia synoptycy zapowiadają śnieg. W kolejnych dniach pogoda przyniesie zarówno trochę chmur, jak i słońca. Tutaj także termometry wskażą maksymalnie od 4 do minus 2 stopni Celsjusza. 

 

Planujesz zwiedzić Lubelszczyznę? Przejdź do noclegów w Kazimierzu Dolnym.

 

W Białej Podlaskiej śnieg również popada pierwszego dnia tygodnia. Słońce zaświeci najmocniej 24, 25 i 28 lutego. W pozostałych dniach pojawią się liczne zachmurzenia. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 3, a minus 3 stopniami Celsjusza.

 

Pogoda nad morzem

 

Jakich warunków pogodowych możemy spodziewać się w Kołobrzegu? Zdaniem meteorologów, w czwartym tygodniu lutego termometry pokażą od 0 do 3 kresek na plusie. Śnieg popruszy 22 lutego. Pozostałe dni będą raczej pochmurne.

 

W Rowach nie zaskoczą nas żadne opady atmosferyczne. W zamian za to, niebo przykryją gęste chmur, zza których tylko 27 lutego wyjrzy trochę słońca. Tutaj temperatura także na plusie - od 0 do 3 stopni Celsjusza.

 

W Sopocie na początku tygodnia będzie wietrznie. Pogoda przyniesie sporo chmur, ale 27 lutego - pojawią się także przejaśnienia. Termometry nie odnotują więcej niż 3 stopnie Celsjusza na plusie.

 

Sprawdź jeszcze:

 

Noclegi Ustka

Noclegi Gdynia

Noclegi Międzyzdroje

 

Pogoda w górach

 

W Zakopanem początkowo potowarzyszy nam duże zachmurzenie. W środku tygodnia możemy liczyć na odrobinę słońca, natomiast pod koniec zapowiadane są dwudniowe opady śniegu. Na termometrach odczytamy od 4 do minus 2 stopni poniżej zera.

 

W Szczyrku śnieg popada tylko 27 lutego. Ponadto, prognoza obfitować będzie w 4 pochmurne i co najmniej 2 słoneczne dni. Termometry wskażą od 0 do 5 stopni Celsjusza.

 

W Krynicy-Zdroju, podobnie jak w Zakopanem - śnieg spadnie 27 i 28 lutego. W pozostałej części tygodnia na zmianę występować będą chmury i słońce. Temperatura wyniesie od 5 do minus 1 stopnia Celsjusza.

 

Wybierasz się na urlop w góry? Koniecznie przejrzyj:

 

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

 

Zobacz także:

 

 

fot. neil-5110, Flickr.com, (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również