Pogoda na trzeci tydzień lutego 2018

Poniżej opisaliśmy szczegółową pogodę dla kilku miejscowości górskich, nadmorskich i mazurskich. Zdaniem meteorologów najchłodniej będzie w Cisnej, gdzie minusowa temperatura utrzyma się przez cały trzeci tydzień lutego. Sprawdźcie sami!

Pogoda na Mazurach

 

W Augustowie pierwsze dwa dni trzeciego tygodnia lutego powinny być raczej słoneczne. Później, pogoda trochę się pogorszy i na niebie pojawią się chmury, którym potowarzyszą liczne przejaśnienia. 21 lutego synoptycy zapowiadają marznący deszcz i marznącą mżawkę. Temperatura wyniesie od minus 1 do 1 stopnia Celsjusza.

 

W miejscowości Ruciane-Nida na początku przewidywane są co najmniej dwa słoneczne dni. Pozostała część tygodnia przyniesie sporo chmur. Ostatniego dnia wystąpi deszcz, który przejdzie w marznący opad. Na termometrach odczytamy od 0 do 1 stopnia na plusie.

 

W Węgorzewie początek tygodnia także słoneczny. Później pojawią się zachmurzenia. Tak jak w poprzednich miastach - 21 lutego możemy spodziewać się marznących opadów. Termometry wskażą maksymalnie do 1 stopnia Celsjusza. 

 

Wybierasz się na urlop na Mazury? Przejrzyj oferty w kilku miejscowościach:


Noclegi Olsztyn

Noclegi Mrągowo

Noclegi Giżycko

 

Pogoda nad morzem

 

W Sopocie 15 i 16 lutego możemy spodziewać się słońca. W kolejnych dniach pojawi się jednak nieco chmur. 19 lutego zapowiadany jest silniejszy wiatr, a 21 przelotny opad. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 2, a 4 kreskami powyżej zera.

 

W Darłowie pogoda obfitować będzie najpierw w lekkie opady śniegu. 16 lutego potowarzyszy nam słońce. Kolejne dni przyniosą więcej chmur i jednodniowy, przelotny śnieg. Na termometrach odczytamy od minus 3 do 5 kresek na plusie.

 

W Świnoujściu opady atmosferyczne wystąpią 15, 19 i 20 lutego. Spadnie trochę śniegu i słabego deszczu. W pozostałych dniach synoptycy przewidują zachmurzenia z przejaśnieniami. Termometry odnotują od minus 3 do 6 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź także:


Noclegi Łeba

Noclegi Międzyzdroje

Noclegi Krynica Morska

 

Pogoda w górach

 

Jakie warunki pogodowe czekają na nas w Cisnej? Tutaj temperatura wahać się będzie pomiędzy minus 1, a minus 4 stopniami Celsjusza. Na początku tygodnia meteorolodzy przewidują jednodniowy opad śniegu, później trochę chmur i słońca, które poświeci 19 i 20 lutego. 

 

W Szczyrku minusowa temperatura potowarzyszy nam tylko 15 lutego. W kolejnych dniach wzrośnie maksymalnie do 2 kresek powyżej zera. Pogoda nie przyniesie tutaj żadnych opadów. Zamiast tego pojawią się liczne zachmurzenia z przejaśnieniami.

 

W Krynicy-Zdroju termometry odnotują od minus 4 do 1 stopnia powyżej zera. Wraz z początkiem trzeciego tygodnia pojawi się śnieg. Później natomiast potowarzyszy nam mieszanka pogodowa w postaci chmur i słońca.

 

Planujesz wyjazd w góry? Koniecznie zobacz:

 

Noclegi Wisła

Noclegi Zakopane

Noclegi Ustrzyki Dolne

 

Zobacz także:

 

 

fot. Jason Devaun, Flickr.com, (CC BY-ND 2.0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również