Pogoda na drugi tydzień lutego 2018

Interesuje Was prognoza na drugi tydzień lutego? W poniższym artykule przedstawiamy szczegółowe warunki pogodowe dla kilku miast w górach, nad morzem, a także w centralnej Polsce. Zobaczcie sami!

Pogoda w centralnej części kraju

 

W drugim tygodniu miesiąca w Poznaniu możemy spodziewać się licznych zachmurzeń z przejaśnieniami. Tylko 13 lutego synoptycy zapowiadają prawdopodobieństwo śniegu. Termometry odnotują od minus 1 do maksymalnie 2 stopni Celsjusza. 

 

W Warszawie przez około 5 dni na niebie także zagoszczą chmury i słońce. 10 i 13 lutego może popadać śnieg. Temperatura wahać się będzie pomiędzy minus 3, a 1 stopniem Celsjusza.

 

W Łodzi przez pierwsze 2 dni będzie częściowo słonecznie, później pokaże się trochę chmur, jednak w kolejnych dniach pogoda poprawi się i na niebie ponownie zagości słońce. 13 lutego potowarzyszą nam opady śniegu, a 14-go duże zachmurzenie. Na termometrach odczytamy od minus 2 do 1 stopnia Celsjusza.

 

Przejrzyj także imprezy w Poznaniu.

 

Pogoda w górach

 

Jesli chodzi o prognozę dla Zakopanego, meteorolodzy przewidują co najmniej 5 słonecznych dni. W ciągu 2 ostatnich mogą pojawić się opady śniegu. Temperatura wyniesie od minus 3 do 3 stopni Celsjusza.

 

W Karpaczu słońce poświeci przez około 4 dni. Później jednak wystąpi rosnące zachmurzenie, a także okresowe opady śniegu. Termometry wskażą od minus 3 do 1 stopnia Celsjusza.

 

W Szczyrku, od 8 do 12 lutego czeka na nas sporo słońca. Pozostałe dni przyniosą śnieg. Na termometrach odczytamy od minus 2 do 2 stopni Celsjusza.

 

W Szczawnicy pogoda także przyniesie na początku 5 słonecznych dni. W pozostałej części tygodnia wystąpią jednak okresowe opady śniegu. Temperatura wahać się będzie pomiędzy minus 1, a 4 stopniami Celsjusza.

 

W Cisnej synoptycy zapowiadają trochę więcej chmur niż w Szczawnicy. Pogoda pogorszy się tutaj w okolicy 13 i 14 lutego, obfitując w opady śniegu. Temperatura wyniesie od 0 do minus 5 kresek.

 

Marzy Ci się urlop w górach? Sprawdź oferty w kilku kurortach:

 

Noclegi Wisła

Noclegi Ustroń

Noclegi Szklarska Poręba

 

Pogoda nad morzem

 

W Stegnie przez cały drugi tydzień lutego unikniemy opadów atmosferycznych. Pojawi się za to sporo chmur. Dodatkowo, 13 lutego możemy spodziewać się silniejszego wiatru. Termometry odnotują od minus 1 do 2 stopni Celsjusza.

 

W Darłowie potowarzyszy nam nieco więcej promieni słonecznych. Tutaj również bez opadów. Temperatura wyniesie nie więcej niż 1-3 kreski na plusie.

 

W Międzyzdrojach w ciągu drugiego tygodnia miesiąca pojawi się zarówno trochę chmur, jak i słońca. Zdaniem meteorologów, na termometrach odczytamy od 1 do 3 stopni Celsjusza.

 

Jeśli planujesz wypad nam morze, koniecznie zapoznaj się z ofertami w poszczególnych miejscowościach:

Noclegi Łeba

Noclegi Ustka

Noclegi Kołobrzeg

 

Zobacz także:

 

fot. Free-Photos, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również