Turyści masowo rezerwują noclegi. W obawie przed powrotem obostrzeń?

Turyści masowo rezerwują noclegi. W obawie przed powrotem obostrzeń?

Miniony weekend pokazał, że Polacy są spragnieni wyjazdów. Od razu po zniesieniu obostrzeń i otwarciu hoteli, turyści znów zagościli w wielu miejscowościach turystycznych. Ten trend wciąż się utrzymuje. Polacy znów masowo rezerwują noclegi. Czy to z obawy przed powrotem obostrzeń? Które miejsca w Polsce cieszą się największą popularnością? Odpowiadamy!

Wraz z otwarciem hoteli i innych obiektów noclegowych, ruch turystyczny w Polsce znów jest mocno widoczny. Zmęczyło nas ciągłe siedzenie w domu i ograniczanie w podróżowaniu. Kiedy więc tylko pojawiła się taka możliwość, ruszyliśmy w Polskę! Zdaniem ekspertów, miniony weekend miał być tym rekordowym, to właśnie wtedy miejscowości turystyczne miały przeżywać największe oblężenie. I tak też się stało. Jak wynika z doniesień medialnych, ale i relacji turystów, w wielu miejscach było naprawdę tłoczno.

Jednak według najnowszych prognoz, przed nami kolejny rekordowy weekend! Turyści znów masowo rezerwują noclegi. Po pierwsze: bo stęsknili się za podróżowaniem. Po drugie: w obawie przez powrotem obostrzeń.


Plany wyjazdowe Polaków. TOP 10 najbardziej popularnych miejsc w Polsce w lutym 2021


Z danych Nocowanie.pl jasno wynika, że zainteresowanie wyjazdami jest ogromne. Znamy też najchętniej wybierane kierunki podróży Polaków. Na liście 10 najbardziej popularnych miejsc w Polsce w lutym 2021 roku znajdują się następujące miejscowości:
Z powyższych danych jasno wynika, że polskie góry są obecnie numerem 1 w planach wyjazdowych Polaków. I to właśnie tam możemy się spodziewać największej liczby turystów w najbliższym czasie.


ApartHost Apartamenty Domki

ApartHost Apartamenty Domki

Zakopane, ul. Seweryna Goszczyńskiego

Apartamenty 9.8
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym
Całoroczne domki

Całoroczne domki

Niedzica, ul. Św. Anny

Domki 9.5
Akceptujemy płatność Polskim Bonem Turystycznym
Pokoje U Gazdów

Pokoje U Gazdów

Zakopane, ul. Sienkiewicza

Kwatery i pokoje


Kiedy Polacy planują wyjechać? Przed nami kolejny rekordowy weekend?


Według najnowszych danych, przez ostatni tydzień najwięcej zapytań i rezerwacji dotyczyło zbliżającego się weekendu: 19 – 21 lutego 2021r. Nieco mniej zapytań, jednak również sporo dotyczy terminów: od 16 do 22 lutego oraz 26 – 27 lutego (ostatni weekend lutego). Jednak tak naprawdę turyści są zainteresowani zarówno drugą połową lutego, jak i najbliższymi miesiącami – marcem i kwietniem.

Wszystko wskazuje na to, że przed nami - kolejny już - rekordowy weekend!

Następny artykuł Jak dojechać na parking nad...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej