Ostatnie opinie Dodaj opinię

Adriana
Duża grupa emerytów z Łodzi spędziła wspaniały urlop w uzdrowisku Unieście w bliźniaczych pensjonatach " Nomada" i "Adamon". Właściciele są przemili, spełniają każdą prośbę, umilają pobyt . Utożsamili się z naszą dość specyficzną, wesołą, gromadą. Żywią doskonale. Jedzenie bardzo smaczne, świeże. Obsługa profesjonalna, zawsze uśmiechnięta. Długo będziemy pamiętali ten pobyt. A może w przyszłym roku znów odwiedzimy to wspaniałe miejsce?
więcej
Wiesiek i Danuta
zobacz wszystkie opinie

Maciek, Łódź
10/10Do pensjonatu "Nomada" trafiłem wraz z żoną całkiem przypadkowo, w czerwcu 2016r ,dzieki stronie internetowej co w konsekwencji okazało się szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Sam obiekt robi bardzo pozytywne wrażenie z zewnątrz. Ładnie utrzymany i zagospodarowany teren wokół budynku. Bardzo pozytywne wrażenie już na "dzień dobry" sprawił właściciel, który pojawił się natychmiast nie każąc na siebie czekać. Wzajemna wymiana uprzejmości tylko potwierdzała fakt, że trafiliśmy pod właściwy adres. Pan Adam (właściciel) za każdym razem i wszystkim gościom oferuje pomoc przy wniesieniu i zniesieniu bagaży. Niby nic, ale ilu właścicieli podobnych pensjonatów wychodziło z taką propozycją? Budynek wewnątrz wraz z pokojami wykonany z dbałością o każdy szczegół, użyte materiały oraz meble są wysokiej jakości, co tylko zwiększa komfort przebywania w tym pensjonacie. Serwowane śniadania w postaci szwedzkiego stołu bez najmniejszych zastrzeżeń. Produkty świeże, smaczne i przez cały czas uzupełniane. Nie ma możliwości wyjścia głodnym. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pytania ze strony właściciela: czy wszystko w porządku, czy mogę w czymś pomóc na stałe są wpisane w "porządek dnia". Gość w Nomadzie ma być przede wszystkim gościem... i to jest super. Kartą przetargową właścicieli jest jakość i dbałość o potencjalnego wczasowicza. Pan Adam pomocą służy 24 godziny na dobę w przenośni i dosłownie. Obiekt położony jest w zacisznym miejscu Unieścia (ogromny plus) blisko plaży. Nomada wraz z jego właścicielami powinni być przykładem dla pozostałych właścicieli pensjonatów i hoteli. Klient nie tylko ma zapłacić za pobyt... on ma wyjechać zadowolony i wrócić z chęcią w to samo miejsce. Z takim podejściem właścicieli, Nomada będzie miała obłożenia 100%. Z czystym sumieniem polecamy spędzenie tu wolnego czasu.Sami też przyjedziemy w 2017r. Pozdrawiamy całą załogę Nomandy do zobaczenia -:) .
więcej
Maciek C
Do pensjonatu "Nomada" trafiłem wraz z żoną całkiem przypadkowo, co w konsekwencji okazało się szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Sam obiekt robi bardzo pozytywne wrażenie z zewnątrz. Ładnie utrzymany i zagospodarowany teren wokół budynku. Bardzo pozytywne wrażenie już na "dzień dobry" sprawił właściciel, który pojawił się natychmiast nie każąc na siebie czekać. Wzajemna wymiana uprzejmości tylko potwierdzała fakt, że trafiliśmy pod właściwy adres. Pan Adam (właściciel) za każdym razem i wszystkim gościom oferuje pomoc przy wniesieniu i zniesieniu bagaży. Niby nic, ale ilu właścicieli podobnych pensjonatów wychodziło z taką propozycją? Budynek wewnątrz wraz z pokojami wykonany z dbałością o każdy szczegół, użyte materiały oraz meble są wysokiej jakości, co tylko zwiększa komfort przebywania w tym pensjonacie. Serwowane śniadania w postaci szwedzkiego stołu bez najmniejszych zastrzeżeń. Produkty świeże, smaczne i przez cały czas uzupełniane. Nie ma możliwości wyjścia głodnym. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pytania ze strony właściciela: czy wszystko w porządku, czy mogę w czymś pomóc na stałe są wpisane w "porządek dnia". Gość w Nomadzie ma być przede wszystkim gościem... i to jest super. Kartą przetargową właścicieli jest jakość i dbałość o potencjalnego wczasowicza. Pan Adam pomocą służy 24 godziny na dobę w przenośni i dosłownie. Obiekt położony jest w zacisznym miejscu Unieścia (ogromny plus) blisko plaży. Nomada wraz z jego właścicielami powinni być przykładem dla pozostałych właścicieli pensjonatów i hoteli. Klient nie tylko ma zapłacić za pobyt... on ma wyjechać zadowolony i wrócić z chęcią w to samo miejsce. Z takim podejściem właścicieli, Nomada będzie miała obłożenia 100%. Z czystym sumieniem polecamy spędzenie tu wolnego czasu.
więcej
Gosia Juszkis
Byliśmy gośćmi pensjonatu w majowy weekend 2016 r.
Obsługa zachwycająca , standard pokoju znakomity , czysto i miło . Śniadania pierwsza klasa . Śmiało mona powiedzieć ze pensjonat spełnia standardy europejskie :)
Właściciele przemili ;)
Plaza na wyciagnięcie ręki !
Świetna lokalizacja :)
Przy kolejnej wizycie w Mielnie z przyjemnością powrócimy :)

Bardzo polecamy !!!

Gosia i Łukasz
więcej
GRAZYNA PLUTA
Pensjonat godny polecenia!Pokoje duze ,przestronne, czysciutko , sniadania przepyszne ,urozmaicone . Obiekt blisko plaży .Bardzo mila obsluga.
więcej
Piotr Michalak
Piotr Michalak
Jak do tej pory wypoczywając w różnych pensjonatach,nie spotkaliśmy śię z tak wysokim standartem.
Godne polecenia Pensjonat zachwyci wszystkich swoją wygodą jakimi dysponuje w/w Pensjonat.
Pełen profesjonalizm ze strony obsługi jak i właśćiciela obiektu
100% SATYSFAKCJI.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • parking
  • kuchnia
  • wyżywienie
  • akceptujemy zwierzęta domowe
  • internet