Bezpłatne strony www na Nocowanie.pl

Nocowanie.pl uruchomiło nową i całkowicie bezpłatną usługę dla swoich klientów. Od dziś każdy obiekt turystyczny, który znajduje się w serwisie będzie miał możliwość otrzymania własnej strony internetowej, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

- Wiele obiektów turystycznych w Polsce wciąż nie ma własnych stron internetowych. Nowa usługa daje im możliwość stworzenia własnego miejsca w Internecie, gdzie będą widoczni, gdzie szybciej znajdą potencjalnych klientów, a przy tym nic za to nie zapłacą – mówi Kamil Ruciński z Nocowanie.pl.

Strony internetowe oferowane przez Nocowanie.pl oparte są na nowoczesnych i profesjonalnych projektach graficznych. Ich dużą zaletą jest to, że są w pełni konfigurowalne, a zarządzanie nimi odbywa się za pomocą intuicyjnego i przejrzystego panelu. Dzięki temu, z aktualizacją strony poradzi sobie każdy – nawet osoba słabo obeznana z Internetem.

Panel administracyjny daje możliwość zmiany treści strony, jej układu oraz kolorystyki. Ponadto można dodawać logo, zdjęcia, uaktualniać oraz rozbudowywać ofertę. Dodatkowo adresem swojej strony internetowej można posługiwać się na wszelkich materiałach promocyjnych, ulotkach, wizytówkach, a także podawać linki do niej na innych stronach.

Już teraz można zobaczyć pierwsze strony www obiektów turystycznych, które skorzystały z nowej usługi:  www.luxszalas.nocowanie.pl, www.mirabelka.nocowanie.pl czy www.hubert.nocowanie.pl.

Nocowanie.pl jest wiodącym serwisem w branży turystycznej. Według najnowszego badania Megapanel w lipcu serwis odwiedziła rekordowa liczba użytkowników -  1 384 403 RU, co przełożyło się na 4. miejsce w zestawieniu najpopularniejszych witryn w kategorii turystycznej.

Właścicieli obiektów turystycznych zainteresowanych nową usługą prosimy o kontakt drogą mailową: eliza.lenart@nocowanie.pl bądź telefoniczną: 516 206 844.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również