Kamery na żywo na stokach w Szklarskiej Porębie

Kamery na żywo na stokach w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba to jedno z miast, gdzie wiele osób lubi spędzać zimowe urlopy. Nic dziwnego, gdyż jest to jeden z największych ośrodków narciarskich w polskiej części Karkonoszy.

W Szklarskiej Porębie zimą nie można się nudzić – miejsce dla siebie znajdą zarówno narciarze i snowboardziści, jak również fani biegówek. Wszystkie te osoby, dzięki kamerom internetowym na żywo mogą na bieżąco śledzić, co dzieje się na stokach oraz trasach.

Szukasz noclegów w mieście? Wejdź i zobacz: Noclegi w Szklarskiej Porębie

Najwięcej osób interesuje się warunkami na Skiarenie Szrenica. Jest to miejsce, gdzie na narciarzy czeka kilkanaście kilometrów tras zjazdowych oraz linowe koleje krzesełkowe i orczyki, których łączna przepustowość to dziesięć tysięcy osób na godzinę! W Szklarskiej Porębie mogą też szusować początkujący i bardzo doświadczeni narciarze. Na tych ostatnich czeka trasa zjazdowa FIS, która nazywana jest też „Ścianą”. Swoją potoczną nazwę zawdzięcza dużemu nachyleniu stoku miejscami wynoszącemu nawet pięćdziesiąt procent.

Osoby, które przed wyjazdem z domu chciałyby sprawdzić panujące na Szrenicy warunki, mogą to zrobić dzięki kamerce. Kamera internetowa przekazuje aktualny obraz z dolnej stacji linowej kolei krzesełkowej.

Jednak nie tylko narciarstwo zjazdowe cieszy się popularnością w Szklarskiej Porębie. Mało kto wie, że miasto można uznać za stolicę nart biegowych. Trasy zostały wytyczone w taki sposób, by łączyły się i ze sobą przecinały. Dzięki temu każdy ma szansę ustalać trasę dostosowaną do swoich możliwości i umiejętności. Kamerę on-line na żywo umieszczono na jednym ze skrzyżowań takich szlaków – przy Stacji Turystycznej Orle.

Zobacz więcej kamer na żywo:

Następny artykuł Zimowa Gdynia - galeria zdjęć

Komentarze (1)

kamery nie działaja cały sezon!!

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!