Koncert: Marilyn Manson w Warszawie

Zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej powraca do Polski!

MARILYN MANSON

 

very special guest: STONE SOUR

 

13 czerwca 2018 - Warszawa, Torwar


Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie!

 

Zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej powraca do Polski!


Nietuzinkowy, nieprzewidywalny, charyzmatyczny - Marilyn Manson.
Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem – to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów – ikoną.


Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszechczasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem „Heaven Upside Down", który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie.

 

Gościem specjalnym będzie STONE SOUR.

 

Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku.

 

Najnowszy krążek zespołu nosi nazwę „Hydrograd”. „Naszym jedynym celem było stworzenie czadowego, rock and rollowego albumu”- mówi Corey Taylor. „Wyluzujmy, pozwólmy piosenkom odwalić robotę i stworzyć najlepszą rock and rollową playlistę, jaka kiedykolwiek powstała”.


Stone Sour tworzą: Corey Taylor (wokal), Josh Rand (gitara), Roy Mayorga (perkusja), Johny Chow (bas) i Christian Martucci (gitara).

Bilety w cenie 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 17 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin.


Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

 

 

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

 

Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody.

 

Zobacz inne imprezy w Warszawie

 

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Muzyczny Roma
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Collegium Nobilium
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Studio Buffo
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Collegium Nobilium

Zobacz również