Krasnal Życzliwek Podróżnik zawita do Warszawy

 • Miejscowość:

  Warszawa
 • Miejsce imprezy:

  Bulwar im. Jana Karskiego
 • Data imprezy:

  22 wrzesień 2017
  godz: 12:45
 • Koszt:

  wstęp wolny

Już od 22 września 2017 roku każdy mieszkaniec Warszawy będzie mógł na własne oczy zobaczyć na bulwarach wiślanych jednego z wrocławskich krasnali – Życzliwka Podróżnika. Pomysłodawcą wydarzenia jest Biuro Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, a współorganizatorem Miasto Stołeczne Warszawa.

„Cieszymy się, że krasnal z Wrocławia jest zachwycony naszymi bulwarami” – zapewnia Wioletta Paprocka-Ślusarska, Zastępca Dyrektora Biura Marketingu Miasta st. Warszawa. „Jesteśmy przekonani, że Krasnal Podróżnik urozmaici niejeden weekend warszawskim rodzinom, stanowiąc szczególną atrakcję dla dzieci. A może komuś z nas przyniesie również szczęście?”

 

Uroczyste przywitanie krasnala Życzliwka Podróżnika odbędzie się o godz. 12:45, na bulwarach wiślanych (Bulwar im. Jana Karskiego).

 

W programie przewidziano wiele różnych atrakcji, adresowanych zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców – krasnoludkowe historie, czy malowanie buziek. Całość uatrakcyjnią występy performerów i youtuberów, a także wizyta przedstawicieli najmłodszych warszawiaków – przedszkolaków. Świetna zabawa gwarantowana!

 

Wrocławskie Krasnale to niewielkie rzeźby, które pojawiają się sukcesywnie od 2005 roku. Obecnie jest ich ok. 400, ale liczba ta stale rośnie. Figurki krasnali stały się integralną częścią przestrzeni miejskiej Wrocławia oraz swoistym zjawiskiem społecznym i turystycznym.

 

Krasnal Życzliwek Podróżnik to obieżyświat, który w swoim niekrótkim życiu widział już wiele. Wciąż pchany nieustanną podróżniczą ciekawością, co jakiś czas na nowo pakuje walizki i wyrusza w kolejną podróż w nieznane. Umiłowanie przygody, odwaga i ciekawość świata, a przy tym także takt, obycie i wrodzona delikatność – to jego cechy rozpoznawcze. Można go spotkać w Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie.

 

Więcej informacji udziela: Kamila Łozińska, High Profile, kamila.lozinska@highprofile.com.pl, tel. 501 645 937.

 

Sprawdź inne imprezy w Warszawie.

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Stodoła
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Hydrozagadka
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Klub Proxima

Zobacz również