Serdecznie zapraszamy do naszego niewielkiego gospodarstwa położonego, w gminie Kowary, w przepięknym miejscu pomiędzy Karkonoskim Parkiem Narodowym a Rudawskim Parkiem Krajobrazowym. Odnajdą tu Państwo spokój, ciszę, wspaniałe widoki i niepowtarzalny górski klimat. Jednocześnie będziecie Państwo mieli możliwość aktywnego wypoczynku zarówno latem jak i zimą.

Zaletą "Zacisza" jest bliska dostępność Sztolni Kowarskich, w których mogą Państwo poznać historię tutejszego górnictwa. Podążając dalej urokliwą Starówką przez centrum Kowar dojdziecie do Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, w którym są miniatury wielu wspaniałych obiektów z naszego regionu. W naszym mieście mamy również muzeum sentymentów, które usytuowane jest w dawnej fabryce dywanów, mogą Państwo przebyć prawdziwą podróż w czasie, które oferuje takowe muzeum.

Mają Państwo u nas dobry punkt rozpoczynający wędrówkę do Czech, ponieważ znajdujemy się zaledwie 14 km od granicy, gdzie są wspaniałe ścieżki rowerowe, a zimą stoki narciarskie.

Nasz nocleg proponujemy aktywnym turystą jak również osobą, które szukają spokoju i kontaktu z naturą.


Do dyspozycji gości mamy apartamenty 2 pokojowe 4-os, apartamenty 8-os , pokój 4-os. W każdym apartamencie znajduję się łazienka i aneks kuchenny w pełni wyposażony. Goście mają możliwość zrobienia ogniska, grilla.

Dla wszystkich gości mamy do dyspozycji plac zabaw, boisko do siatki, stół do pin-ponga, basen i duży ogród , w którym można poczytać książkę z poranną kawą.

Serdecznie Zapraszamy do kontaktu


Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej