Pogoda na drugą połowę czerwca 2017

Pogoda w drugiej połowie czerwca nie będzie dla nas zbyt korzystna. Synoptycy zapowiadają liczne opady deszczu i burze z piorunami. Najlepiej nie wychodzić z domu bez parasola. Zobaczcie sami!

Pogoda w centralnej Polsce

 

Przez całą drugą połowę czerwca w Poznaniu, synoptycy zapowiadają temperaturę powyżej 20 stopni Celsjusza. Niestety, możemy spodziewać się przelotnych opadów, a także burz z piorunami. W nocy termometry pokażą od 9 do 15 stopni Celsjusza.

 

W Łodzi podobnie. Maksymalna temperatura wyniesie do 25 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Tutaj również istnieje prawdopodobieństwo przelotnych opadów deszczu, burz oraz zachmurzenia z przejaśnieniami.

 

Jaka pogoda czeka na nas w Warszawie? Słońce utrzyma się do 19 czerwca. Później natomiast pojawią się miejscowe burze i deszcz, który zostanie z nami już do końca miesiąca. Temperatura będzie taka sama jak w Łodzi.

 

Sprawdź, co słychać w stolicy i przejrzyj imprezy w Warszawie.

 

 

Pogoda w górach

 

W Karpaczu także trochę popada i pogrzmi. Już 21 czerwca meteorolodzy przewidują opady deszczu, więc powinniśmy pamiętać o płaszczach ochronnych lub parasolach. Na termometrach maksymalnie do 19 stopni Celsjusza.

 

W Szczyrku o kilka stopni cieplej niż w Karpaczu. Tutaj temperatura wahać się będzie pomiędzy 20, a 25 stopniami Celsjusza. Słońce spróbuje przebić się przez przelotne opady i burzową aurę.

 

W Krynicy-Zdroju będzie chłodniej niż w Szczyrku. Możemy spodziewać się temperatury od 17 do 22 stopni Celsjusza. Warunki pogodowe będą podobne do tych, w wyżej wymienionych miejscowościach.

 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów poszczególnych górskich miejscowości:

 

Noclegi Zakopane

Noclegi Wisła

Noclegi Muszyna

Noclegi Ustroń

 

Pogoda nad morzem

 

W Jastarni burze z piorunami zostaną z nami do końca 3 tygodnia czerwca. W ciągu ostatnich 6 dni miesiąca nie zagrzmi, ale mimo to synoptycy w dalszym ciągu przewidują okresowe opady deszczu. Termometry odnotują maksymalnie do 22 stopni Celsjusza.

 

W Ustce istnieje zdecydowanie najmniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia burzy. Meteorolodzy zapowiadają tutaj więcej słońca. W ostatnim tygodniu miesiąca zaobserwujemy liczne zachmurzenia z przejaśnieniami, a także przelotne opady deszczu.

 

Jeśli chodzi o Łebę, termometry pokażą temperaturę, którą odczujemy także w Ustce. Będzie maksymalnie od 16 do 20 stopni Celsjusza. Deszcz zapowiadamy jest dopiero po 21 czerwca, zatem możemy liczyć na kilka dni słońca. 

 

Marzysz o wyjeździe nad morze? Koniecznie sprawdź:

 

Noclegi Hel

Noclegi Jarosławiec

Noclegi Krynica Morska

Noclegi Świnoujście

 

 

Zobacz także:

 

 

Fot. Kanenori, Pixabay.com, CC0 Public Domain

Komentarze

Zobacz również