Pogoda na drugi tydzień stycznia 2018

Drugi tydzień stycznia najwięcej słońca przyniesie w Zakopanem. Najniższą temperaturę odnotujemy w Lublinie, najwyższą zaś w Ustce i w Jastarni. Przejrzyjcie pełną prognozę pogody!

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Pierwszy dzień drugiego tygodnia stycznia w Lublinie będzie pochmurny. Drugiego synoptycy zapowiadają opady śniegu. W kolejnych dniach pojawią się liczne zachmurzenia z przejaśnieniami. Temperatura wahać się będzie pomiędzy minus 4, a 1 stopniem Celsjusza.

 

W Kazimierzu Dolnym pogoda będzie podobna. Tutaj, 9 stycznia meteorolodzy także zapowiadają śnieg, a w pozostałych dniach tygodnia sporo zachmurzeń i przejaśnień. Termometry wskażą od minus 3 do 1 stopnia Celsjusza.

 

Sprawdź imprezy w Kazimierzu Dolnym.

 

W Zamościu zacznie padać już 8 stycznia. Później opady ustaną i przez około 2 dni potowarzyszą nam chmury. Pozostałe dni przyniosą nieco więcej promieni słonecznych. Temperatura wyniesie od minus 3 do 1 stopnia Celsjusza.

 

Pogoda w górach

 

8 stycznia w Zakopanem popada śnieg. Przez resztę dni potowarzyszy nam jednak znacznie więcej słońca. Na termometrach odczytamy od minus 1 do 1 stopnia Celsjusza.

 

W Wiśle śnieg także spadnie 8 stycznia. Pozostałe dni przyniosą nam trochę chmur i słońca. Termometry odnotują od minus 1 do 1 stopnia Celsjusza.

 

W Szklarskiej Porębie więcej słońca wyjrzy 11 i 13 stycznia. Pierwszego dnia drugiego tygodnia miesiąca możemy spodziewać się okresowych opadów śniegu. Pozostałe dni będa pochmurne. Temperatura wyniesie minus 1 lub minus 2 stopnie Celsjusza.

 

Wybierasz się w góry? Przejrzyj atrakcyjne oferty w kilku miejscowościach:

 

Noclegi Karpacz

Noclegi Ustroń

Noclegi Szczawnica

 

Pogoda nad morzem

 

W Międzyzdrojach przez pierwsze 3 dni będzie pchmurno. Później, synoptycy zapowiadają jednodniowy opad śniegu. 12 i 13 stycznia również pojawi się sporo chmur. Dopiero ostatniego dnia tygodnia pokaże się więcej słońca. Termometry wskażą od 0 do 4 stopni Celsjusza.

 

W Ustce najpierw czekają na nas dwa pochmurne dni. 10 stycznia meteorolodzy przewidują chmury i słońce, natomiast 11 opady śniegu. Pod koniec drugiego tygodnia na niebie pojawi się duże zachmurzenie. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 1, a 5 stopniami Celsjusza.

 

W Jastarni najpierw zaobserwujemy rosnące zachmurzenie. Później potowarzyszą nam jednodniowe, przelotne opady śniegu. Pod koniec tygodnia synoptycy zapowiadają silniejsze podmuchy wiatru. Na termometrach odczytamy od 2 do 5 stopni Celsjusza.

 

Zapoznaj się z innymi noclegami nad morzem:

 

Noclegi Hel

Noclegi Gdynia

Noclegi Krynica Morska

 

Zobacz także:

 

 

fot. MisteryMoe, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również