Pogoda na pierwszą połowę sierpnia 2017

Jeśli wakacyjny urlop zaplanowałeś na pierwszą połowę sierpnia, warto zapoznać się z przewidywaną prognozą pogody. Synoptycy są zgodni, pierwsze dwa tygodnie zapowiadają się zdecydowanie bardziej korzystnie od drugiej połowy miesiąca.

Pogoda w górach

 

Zakopane

Pierwsza połowa miesiąca w Zakopanem dosyć ciepła i słoneczna. Synoptycy zapowiadają od 21 do 24 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu i burze z piorunami wystąpią pod koniec drugiego tygodnia sierpnia.

 

Ciekawe wydarzenia w mieście? Sprawdź:


Karpacz

W pierwszej połowie sierpnia w Karpaczu termometry nie przekroczą 22 stopni Celsjusza. Dni będą przeważnie słoneczne, choć synoptycy zapowiadają również kilka deszczowych dni. Opady pojawią się zwłaszcza pod koniec drugiego tygodnia miesiąca.

 

Polecamy atrakcyjne noclegi w górach:

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

Wisła

Planujecie urlop w Wiśle? Tu pogoda zdecydowanie sprzyjać będzie wakacyjnym urlopom. Termometry wskażą od 24 do 27 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu lub burze z piorunami pojawią się jedynie pod koniec pierwszej połowy miesiąca.

 

Pogoda na Mazurach

 

Mikołajki

Choć w drugim tygodniu miesiąca synoptycy zapowiadają możliwe przelotne opady deszczu i burze z piorunami, temperatura będzie dosyć wysoka. W pierwszej połowie sierpnia w Mikołajkach termometry wskażą od 24 do 28 stopni na plusie.

 

Mrągowo

W Mrągowie dni zapowiadają się ciepło i słonecznie. Termometry wskażą od 23 do 26 stopni na plusie. W drugim tygodniu synoptycy zapowiadają możliwy deszcz. Będą to jednak jedynie przelotne opady.

 

Zobacz także:

 

Giżycko

Również w Giżycku pogoda sprzyjać będzie turystom. Synoptycy zapowiadają temperaturę od 23 do 27 stopni Celsjusza. W drugim tygodniu może pojawić się deszcz, będą to jednak jedynie przelotne opady.

 

Pogoda nad morzem

 

Sopot

Jaka pogoda czeka na nas w Sopocie? Termometry wskażą od 22 do 25 stopni Celsjusza. Pierwszy tydzień bezchmurny, w drugim synoptycy zapowiadają możliwe przelotne opady deszczu lub burze z piorunami.

 

Sprawdź także:


Władysławowo

We Władysławowie pierwsza połowa sierpnia zdecydowanie cieplejsza i bardziej słoneczna od drugiej. Termometry wskażą od 21 do 26 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają możliwe opady deszczu. Będą one jednak krótkie i sporadyczne.

 

Mielno

Na temperaturę w Mielnie w pierwszej połowie sierpnia turyści nie powinni narzekać. Synoptycy zapowiadają od 23 do 27 stopni na plusie. Jedynie w drugim tygodniu możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu.

 

Szukasz noclegu nad morze?

Noclegi Rewal

Noclegi Łeba

Noclegi Koszalin

 


Zobacz także:

 

Komentarze

Zobacz również