Spektakl „20 lexusów na czwartek” w teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie

Spektakl „20 lexusów na czwartek” w teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie
 • Miejscowość:

  Warszawa
 • Miejsce imprezy:

  Garnizon Sztuki
 • Data imprezy:

  14 listopada 2020
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 60 zł
 • Kup bilet

Potem - o - tem już od września w teatrze GARNIZON SZTUKI.

Są wielkim teatralnym odkryciem! Pokochało ich zwłaszcza młode pokolenie widzów. Robią spektakle na jakie mają ochotę, są niezależni, wyjątkowo twórczy i za każdym razem zaskakują niekonwencjonalnymi formami wyrazu. 


Grupa teatralna POTEM-O-TEM działa w Warszawie od 2016 roku. Swoje spektakle wystawia nie tylko na tradycyjnych scenach teatralnych, słyną z poszukiwania i odkrywania nowych przestrzeni dla realizacji swoich przedsięwzięć. Każdy kto choć raz spotkał się z Potem - o tem i widział choć jedno ich przedstawienie wie, że zobaczył coś wyjątkowego, świeżego, czego się szybko nie zapomina...Nieposkromiony temperament i energia młodych twórców tworzy wyjątkowy świat, w który wciągnięty zostaje widz. Od niego zależy stopień zaangażowania, czy będzie tylko obserwatorem, czy też aktywnym uczestnikiem teatralnego wydarzenia.


Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że grupa Potem - o - tem od września tego roku będzie gościła na deskach teatru GARNIZON SZTUKI. Wspólną przygodę zaczniemy od spektaklu "20 lexusów na czwartek". A już 31 października zaprosimy na najnowszą premierę tej grupy.


20 Lexusów na czwartek / Potem-o - tem
Grupa Potem-o-tem zaprasza na spotkanie z Coach Elą, która podczas swojej wizyty w Warszawie przeprowadzi autorską sesję terapeutyczną czerpiącą z technik japońskiego mistrza harmonii i wewnętrznego spokoju Takashi Fakaito.
• Co zastąpiło nam absolut?
• Do czego możemy się zwrócić, w świecie, w którym poważna refleksja filozoficzna i namysł teologiczny są niespotykane?
• Co nie pozwala znaleźć nam wewnętrznego spokoju, drażni, przeszkadza, ale nie możemy bez tego żyć? 


"20 lexusów na czwartek" to teatralna opowieść muzyczna o współczesnych uzależnieniach. Bohaterowie sztuki są uzależnieni od pracy, od robienia selfie i relacjonowania swojego życia w Internecie, od zdrowego żywienia i siłowni, od sexu i pornografii. Podczas autorskiej sesji musical therapy odkryją przed widzami swoje problemy, a właściwie wyśpiewają je i zatańczą. Spektakl, dzięki bliskiemu kontaktowi z widownią, każdego wieczora powstaje niejako na nowo.

OBSADA:
COACH ELA - Agata Różycka
MARIUSZ - Filip Kosior
MARTA - Eliza Rycembel
KAROL - Piotr Piksa
ALEX - Maria Sobocińska
DARIUSZ - Jan Marczewski
GOŚCINNIE W PROJEKCJACH - Małgorzata Zajączkowska, Mariusz Jakus, Jerzy Radziwiłowicz


TWÓRCY:
SCENARIUSZ i REŻYSERIA  - Marcin Zbyszyński
MUZYKA - Skodo
CHOREOGRAFIA - Natalia Kielan
SCENOGRAFIA - Joanna Załęska
KOSTIUMY - Irma Tylor
ŚWIATŁO / VIDEO - Darek Redos GRAFIKA - Stefania Michera
ASYSTENTKA REŻYSERA - Aleksandra Uma

Premiera : 07.06.2019 / Czas trwania: 170 min / 1 przerwa / Wiek widzów: +12

Zapraszamy!

GARNIZON SZTUKI - teatr pozytywnych emocji.


Wszystkie projekty Fundacji Garnizon Sztuki - spektakle i towarzyszące im kampanie społeczne - poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie poruszają ludzi. Mówimy o nich jednak z przymrużeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać, i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję. Naszą ideą jest łączenie społecznej misji ze szlachetną rozrywką. Ta idea kontynuowana będzie na scenie teatru GARNIZON SZTUKI. Widza postawimy w centrum, to widz będzie współtworzył razem z naszymi znakomitymi aktorami i twórcami to miejsce. Wciągniemy go w tajemnicze zakamarki świata teatru. Chcemy aby nasz teatr umożliwiał swobodny dialog z publicznością, był otwartym polem twórczym dla wszystkich tych, którzy chcą realizować dobre i ciekawe projekty. Żaden przekaz online nie odda prawdziwej emocji, która płynie ze sceny w stronę żywej widowni, zapada w umysł i serce, powraca energią na sceniczne deski. Teatr to spotkanie żywych ludzi, których łączy autentyczne współodczuwanie.


KupBilecik.pl

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Level 27
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Sala Prowincjalska przy Klasztorze oo. Dominikanów
Miejscowość:
Warszawa
Miejsce imprezy:
Teatr Młyn

Zobacz również