Spektakl "Internetowe Love" w Sali Koncertowej Radia Wrocław

"Internetowe Love" to historia Julii, zakochanej w Kamilu, z którym utrzymywała kontakt tylko przez internet na tzw. Avatar Chacie.

Długie, miłe rozmowy o "wszystkim" utwierdzały dziewczynę w tym, że znalazła swoją "drugą połówkę". Gdy w końcu dochodzi do spotkania nastolatków twarzą w twarz, randka w tzw. "realu" kończy się zerwaniem znajomości. Kamil okazuje się zwykłym internetowym podrywaczem. Chłopak podstępnie (przez internet) rejestruje Julię w obrębie jej prywatności i plik z nagraniem ukrywa na portalu Avatar Chat. Z nieskrywaną satysfakcją informuje Julię, że film o północy automatycznie ukaże się na portalach społecznościowych. Czy uda się im wygrać walkę z czasem? Kim jest Zenek i dlaczego bezinteresownie pomaga? Jakie narzędzia, wiedza czy uczucia pozwolą im przetrwać w wirtualnej przestrzeni i gdzie zaprowadzą ich kręte korytarze wielkiego Pałacu Rozmów na Awatar Chacie?

 

Spektakl stworzony z potrzeby przeciwstawienia się coraz bardziej powszechnemu zjawisku cyberbullyng'u. Wykorzystuje w swojej treści problemy, które na co dzień towarzyszą młodym ludziom, jednocześnie oparty jest działach literatury m. in. Mały Książę, Piękna i Bestia, Ten Obcy oraz wiersze Szymborskiej, Gałczyńskiego i Herberta.

 

Wartka akcja, dialogi oraz formy wyrazu artystycznego (maski, lalki i teatr cieni) pozwalają trafić do serc i umysłów młodzieży. Zapraszamy!

 

Zobacz inne wydarzenia we Wrocławiu

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia we Wrocławiu

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Rynek Główny
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Rynek Główny
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski

Zobacz również