Taneczny Piknik Country 2019 w Amfiteatrze w Mrągowie - dzień 2

38. edycja Pikniku Country, który od lat jest letnią atrakcją Mrągowa, odbędzie się w amfiteatrze zlokalizowanym nad brzegiem jeziora Czos. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy.

Jak co roku, również teraz do Mrągowa zawitają najlepsi muzycy, którzy zabiorą publiczność w podróż do krainy country, bluegrassu, folku  i tańca. Będą to zarówno polscy wykonawcy, jak też zespoły amerykańskie a także europejskie. Swoją obceność potwierdzili: Rapidgrass, Zbigniew Hofman i grupa Babsztyl, Alicja Boncol, Mariusz Kalaga, Caramelka, Tautha & Ellorien Irish Dance, Anthony Tullo, Rednex.

Festiwal będzie okazją do posłuchania dobrej muzyki i obejrzenia tanecznych popisów. W programie znalazły się pokazy tańca line dance i square dance (typowego dla country) oraz pochodzącego z Irlandii step dance. Publiczność będzie mogła przyłączyć się do tancerzy – na terenie amfiteatru znajdą się bowiem animatorzy, którzy nauczą chętnych układów i kroków.

Program – 27 lipca

 

  • REDNEX - Szwecja
  • ANTHONNY TULLO – Kanada
  • GIPSY CATTLE DRIVE – USA i goście
  • BABSZTYL – PL  
  • Widowisko Taneczny Piknik – cz. II

Miejsce

Amfiteatr nad jeziorem Czos
Ośrodki kultury

Amfiteatr nad jeziorem Czos

ul. Jaszczurcza Góra, Mrągowo

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Mrągowie

Zobacz również