Pogoda na 4 tydzień maja 2019

Lato i wakacje coraz bliżej. Sama majówka, jak i cały miesiąc to wspaniałe warunki pogodowe. Grille u większości osób z pewnością już zainaugurowały sezon, podobnie jak rowery. Korzystajmy jak najpełniej, bo sam maj uważany jest za najpiękniejszy miesiąc w roku. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na 4 tydzień maja 2019.

Nastał czas pozytywnego ciepła i niezwykle przyjemnej aury. Dni coraz dłuższe, zachęcające do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a i pomysłów coraz więcej, tym bardziej, że wakacje tuż-tuż. To również ostatni dzwonek, by znaleźć wymarzone miejsce na wakacyjny wyjazd, bo później może być coraz trudniej, by znaleźć upatrzone miejsce w interesującym nas terminie. 4 tydzień maja zapowiada się typowo letnio. Temperatury będą przekraczać 20 stopni Celsjusza, opady mogą się pojawić jedynie w trakcie burz, których niestety w tym tygodniu nie unikniemy. Aura będzie sprzyjać naszemu samopoczuciu, wyjazdom i planom. Sprawdźmy, jak zapowiada się pogoda w poszczególnych regionach kraju.

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 nad morzem

 

Weekendowy wyjazd nad morze to bardzo trafna propozycja, choćby na koniec maja. Woda w morzu coraz cieplejsza, parawanów na plaży coraz więcej, a i turyści coraz częściej wybierają na swoje podróże właśnie region morza. Podkreślić należy fakt, że można już będzie się trochę poopalać. Może nie będą to upały, ale warunki bardzo przyzwoite. Dużo słońca, temperatury na poziomie 20-22 stopni. Może zdarzyć się przelotny deszcz i burze, ale nie powinny one być bardzo uciążliwe.

 

Wybierasz się nad morze i nie znalazłeś jeszcze noclegu? Oto nasze propozycje:

 

Noclegi w Międzywodziu

Noclegi w Mrzeżynie

Noclegi w Pucku

Noclegi w Chłapowie

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 na Mazurach

 

Mazury, cud natury to region warty polecenia na każdą porę roku. Szczególnie wiosną mają dużo do zaoferowania. Przepiękne krajobrazy, rozpoczęcie sezonu żeglarskiego, liczne atrakcje w regionie – tym Mazury każdego roku w maju zachęcają turystów do przyjazdu w te strony. Pogoda w 4 tygodniu maja będzie sprzyjać, zarówno wypoczynkowi, jak i zwiedzaniu najważniejszych miejsc na Mazurach. Prognozuje się dużo słońca, padać może tylko przelotnie. Temperatury będą osiągać wartości od 19 do maksymalnie 22 stopni Celsjusza.

 

Planujesz wyjazd na Mazury? Sprawdź propozycje noclegów:

 

Noclegi w Mikołajkach

Noclegi w Mrągowie

Noclegi w Ełku

Noclegi w Węgorzewie

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w Polsce centralnej

 

Ciepło, coraz cieplej – te słowa trafnie opisują sytuację pogodową na 4 tydzień maja. Temperatury będą przekraczać 20 stopni Celsjusza, a na niebie królować będzie słońce. Niewykluczone również przelotne opady deszczu i burze. Nie będą one jednak w znaczącym stopniu wpływać na całokształt pogody, która w ostatnim tygodniu maja będzie po prostu rewelacyjna.

 

Poszukujesz sprawdzonych noclegów w Polsce centralnej? Mamy coś dla Ciebie:

 

Noclegi w Warszawie

Noclegi w Łodzi

Noclegi w Ciechocinku

Noclegi w Toruniu

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w górach

 

Góry wiosną to nieprawdopodobnie piękne widoki i mile spędzony czas. Niezależnie od tego, jaki region górski wybierzemy, możemy liczyć na moc atrakcji i szlaki górskie pełne tajemnic. Przy pięknym słońcu i sprzyjających temperaturach wędrowanie po górach staje się o wiele przyjemniejsze, więc nikt nie powinien narzekać. Temperatury będą oscylować w granicach 20 stopni Celsjusza, na niebie królować będzie słońce, mogą pojawić się również przelotne opady deszczu i burze. Sprawdźmy, jak szczegółowo zapowiada się aura dla poszczególnych regionów górskich.

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w Tatrach

 

Sytuacja pogodowa w Tatrach idealna na górskie wędrówki. Nie będzie upałów, ale temperatury będą sprzyjać. Prognozuje się wartości od 15 do 18 stopni Celsjusza. Na niebie sporo słońca, ale niewykluczone również przelotne opady deszczu i burze. Warto odpowiednio wcześniej, najlepiej na bieżąco sprawdzać prognozy, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji podczas wypraw wysoko w góry.

 

Tatry to popularny region wyjazdów, niezależnie od pory roku. A czy Ty zarezerwowałeś już swój nocleg?

 

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Kościelisku

Noclegi w Nowym Targu

Noclegi w Małym Cichym

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w Pieninach

 

Najcieplejszym regionem górskim będą bez wątpienia Pieniny. Bajkowe krajobrazy, czy spływ przełomem Dunajca to wystarczająca zachęta, by wybrać ten właśnie region na krótki lub dłuższy wyjazd. Temperatury na poziomie od 19 do 22 stopni Celsjusza to norma. Niewykluczone również przelotne deszcze i burze. Warto wyruszyć w ten piękny górski region.

 

Wyruszasz w Pieniny i poszukujesz noclegu? Sprawdź nasze propozycje:

 

Noclegi w Szczawnicy

Noclegi w Niedzicy

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

Noclegi w Sromowcach Wyżnych

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w Karkonoszach

 

Dla równowagi należy teraz wspomnieć o najchłodniejszym regionie górskim, którym bez wątpienia będą Karkonosze. Temperatury w przedziale od 12 do 15 stopni Celsjusza, jak na koniec maja, nie robią większego wrażenia. Pocieszający w tym wszystkim jest fakt, że na niebie będzie dużo słońca, dzięki czemu i wypoczynek będzie dużo przyjemniejszy.

 

A może wyjazd w Karkonosze? To niezwykle piękny region, dlatego warto zarezerwować tu nocleg:

 

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Noclegi w Jeleniej Górze

Noclegi w Ściegnach

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w Bieszczadach

 

Poszukujesz spokojnego miejsca, w którym miło spędzisz czas? Idealną propozycją na wyjazd w maju będą bez wątpienia Bieszczady. To region, który zachwyca swym pięknem, a przy sprzyjającej pogodzie jest miejscem idealnym, do którego chce się wracać. Aura będzie sprzyjać. Dużo słońca i temperatury na poziomie 17-20 stopni Celsjusza. Przelotny deszcz możliwy jedynie 27 i 30 maja. Uważać trzeba również na burze, które mogą pojawić się w regionie w 4 tygodniu maja.

 

Zamierzasz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Zarezerwuj swój nocleg:

 

Noclegi w Myczkowcach

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

Noclegi w Lesku

Noclegi w Wetlinie

 

Pogoda na 4 tydzień maja 2019 w Beskidach

 

Na deser drugi z najcieplejszych regionów górskich. Beskidy, bo o nich mowa, gwarantują przyjemną, majową aurę z korzystnymi wartościami temperatur. Będzie słonecznie, ze sprzyjającymi temperaturami. Bez wątpienia pogoda zachęcać będzie do wypraw górskich. Termometry w czwartym tygodniu maja pokażą w granicach 18-20 stopni Celsjusza.

 

Podróż w Beskidy to gwarancja udanego urlopu. A czy Ty masz już nocleg?

 

Noclegi w Szczyrku

Noclegi w Wiśle

Noclegi w Zawoi

Noclegi w Żywcu

 

Powiedzenie w maju jak w gaju idealnie zobrazuje sytuację pogodową na czwarty tydzień miesiąca. Cieszmy się słońcem, cieszmy się podróżami i spokojem, którego tak brakuje w naszej codzienności.

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. _Alicja_ (pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również