Pogoda na początek sierpnia 2017

Początek sierpnia zapowiada się dosyć ciepło i słonecznie, choć synoptycy zapowiadają możliwe przelotne opady deszczu. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody na początek sierpnia w poszczególnych regionach Polski.

Pogoda nad morzem


Mielno

Początek sierpnia w Mielnie zdecydowanie sprzyjać będzie wypoczynkowi nad morzem. Synoptycy zapowiadają od 23 do 28 stopni Celsjusza. Możliwe przelotne opady deszczu pojawią się jedynie pod koniec pierwszego tygodnia miesiąca.

 

Zobacz także:

 

Sopot

Planujesz wyjazd do Sopotu? Tu nieco zimniej, choć temperatura nie spadnie poniżej 21 stopni. Synoptycy zapowiadają dużo słońca oraz jedynie pod koniec tygodnia możliwe, przelotne opady deszczu.

 

Interesujące wydarzenia w Sopocie znajdziesz tutaj:

 

Ustka

Początek sierpnia w Ustce to temperatura od 20 do 24 stopni Celsjusza. Będzie więc ciepło, choć nie upalnie. Pod koniec pierwszego tygodnia synoptycy zapowiadają możliwe zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu.

 

Szukasz noclegu w Ustce? Oto nasze propozycje:

 

Pogoda w górach

 

Zakopane

Początek sierpnia w Zakopanem zapowiada się dosyć pochmurnie i deszczowo. W pierwszych dniach drugiego miesiąca wakacji przewidywana temperatura wyniesie od 19 do 23 stopni Celsjusza. Słonecznie i bezdeszczowo jedynie w 3 i 4 dniu sierpnia.

 

Sprawdź także:

 

Wisła

Początek sierpnia w Wiśle zapowiada się ciepło i słonecznie. Synoptycy przewidują co prawda trochę deszczu, będą to jednak jedynie przelotne opady. Termometry wskażą od 24 do 27 stopni na plusie.

 

Karpacz

W Karpaczu nieco zimniej. Synoptycy zapowiadają od 16 do 22 stopni Celsjusza. Początek sierpnia będzie dość pochmurny oraz deszczowy. Planując urlop w Karpaczu warto więc przygotować się na przelotne opady deszczu.


Ciekawe imprezy w Karpaczu znajdziesz tutaj:


Pogoda na Lubelszyźnie


Lublin

Pierwsze dni sierpnia w Lublinie będą bardzo gorące, aczkolwiek deszczowe. Termometry wskażą od 23 do 27 stopni na plusie w dzień oraz około 15 stopni w nocy. Synoptycy zapowiadają codzienne możliwe opady deszczu.

 

Propozycje ciekawych wydarzeń w Lublinie znajdziesz tutaj:

 

Kazimierz Dolny

Na początku sierpnia w Kazimierzu Dolnym odbywać będzie się 11 Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Dla wszystkich turystów, którzy planują odwiedzić w tym czasie Kazimierz, mamy dobra wiadomość. Termometry wskażą od 24 do 27 stopni Celsjusza. Będzie dużo słońca i jedynie przelotne opady deszczu.

 

Zobacz także:

 

źródło zdjęcia: fot. Markus Trienke, flickr.com, CC BY 2.0

 

Komentarze

Zobacz również