Pogoda na 3 tydzień kwietnia 2019

Wiosna – tak długo wyczekiwana, pozwalająca cieszyć się słońcem, budzącą się do życia przyrodą i dodatnimi temperaturami. Kwiecień gwarantuje wiele takich dni, szczególnie jeśli spojrzymy na 3 tydzień. Zapowiada się bardzo miły czas, wobec czego i humory powinny być znakomite. Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy prognozę pogody na 3 tydzień kwietnia 2019 roku.

Nie da się ukryć, że ostatnie lata pokazały, że kwiecień potrafi być nieprzewidywalny pogodowo. Zaskakiwał i pozytywnie i negatywnie. Pragniemy jednak uspokoić, w tym roku będzie wyjątkowo ciepło. Święta zbliżają się wielkimi krokami, przyroda budzi się do życia, dni stają się coraz dłuższe – nic, tylko korzystać z aktywności na świeżym powietrzu. Miesiąc ten spokojnie można uznać za swoisty początek sezonu turystycznego. Coraz więcej turystów dokonuje rezerwacji noclegów, pojawiają się również pierwsze wyjazdy w atrakcyjne turystycznie regiony. Do wakacji czasu coraz mniej. A jak z Waszymi planami na sezon letni? Póki co skupmy się na pogodzie i sprawdźmy, jak przedstawia się ona w konkretnych regionach w 3 tygodniu kwietnia.

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia nad morzem

 

Rewelacja – to słowno trafnie opisuje aurę, z jaką będziemy mieć do czynienia w 3 tygodniu kwietnia nad polskim morzem. Padać nie powinno, przez cały tydzień królować będzie słońce. Pogoda idealna na nadmorskie spacery i korzystanie z uroków regionu. Prognozowana temperatura wyniesie od 11 do maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

 

Planujesz wyjazd nad morze? Sprawdź oferowane noclegi w popularnych miejscowościach:

 

Noclegi w Jastrzębiej Górze

Noclegi w Świnoujściu

Noclegi w Rewalu

Noclegi w Łebie

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia na Mazurach

 

Wiosna na Mazurach? Kto by nie chciał się tam wybrać o tej porze roku. Jest wyjątkowo i bajkowo, a jeśli do tego dodamy piękną i słoneczną aurę, to już nikogo nie trzeba więcej przekonywać. Tak właśnie będzie w 3 tygodniu kwietnia, kiedy to na niebie będzie rządzić słońce, a temperatury, podobnie jak nad morzem będą osiągać wartości od 11 do maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Padać nie powinno. Warto w związku z tym odpowiednio wykorzystać czas przebywając w regionie Warmii i Mazur.

 

Wybierasz się na Mazury i nie zarezerwowałeś jeszcze swojego noclegu? Sprawdź koniecznie:

 

Noclegi w Ełku

Noclegi w Olsztynie

Noclegi w Mrągowie

Noclegi w Ostródzie

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w Polsce centralnej

 

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w Polsce centralnej. Tu również należy się spodziewać ciepła i dużej ilości słońca. Opady nam nie grożą. Temperatury nieco wyższe niż w regionach północnych – prognozuje się od 12 do maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Szkoda nie wykorzystać tak wspaniałej pogody na podróżowanie po regionie. Polska centralna jest pełna licznych miejsc, które warto odwiedzić na krótszy lub dłuższy okres pobytu. Szczególnie warto uczynić to wiosną, kiedy nie ma jeszcze tłumów, a pogoda i tak sprzyja naszej aktywności.

 

Jeśli poszukujesz noclegu w Polsce centralnej, to mamy dla Ciebie kilka propozycji:

 

Noclegi w Warszawie

Noclegi w Toruniu

Noclegi w Poznaniu

Noclegi w Łodzi

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w górach

 

Zima odeszła na dobre – to stwierdzenie idealnie pasuje do regionów górskich. Po niezwykle udanym sezonie zimowym na stokach i nie tylko, nadszedł czas na wiosenne ocieplenie. Na polanach górskich pojawią się krokusy, szlaki górski znów zaczną być oblegane i na nowo będziemy mogli odkrywać całe piękno gór. Pogoda będzie temu sprzyjać. Prognozuje się dużo chwil ze słońcem, zero opadów i temperatury na poziomie od 8 do maksymalnie 16-17 stopni Celsjusza. Sprawdźmy szczegółową prognozę dla poszczególnych regionów górskich.

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w Tatrach

 

Tatry – region tak chętnie odwiedzany przez turystów niezależnie od sezonu i pogody. Kwiecień zapowiada się idealnie, w związku z czym i turyści powinni dopisać. Piękna, słoneczna pogoda, z temperaturami przekraczającymi 10 stopni Celsjusza, do tego wspaniałe górskie widoki, klimat miejsce i liczne atrakcje w miejscowościach – czy trzeba chcieć czegoś więcej? 3 tydzień kwietnia to idealny termin, by poznać góry o wiosennej porze, kiedy to wszystko budzi się do życia. Warto zaplanować wyjazd właśnie w tym okresie. Niesamowite wrażenia – gwarantowane!

 

Poszukujesz sprawdzonych noclegów w Tatrach? Mamy coś dla Ciebie:

 

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Małym Cichym

Noclegi w Kościelisku

Noclegi w Jurgowie

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w Pieninach

 

Pieniny, co warto podkreślić, będą bez wątpienia najcieplejszym regionem spośród wszystkich w górach. Nie ustępują również w niczym pozostałym regionom w kraju. Ale do rzeczy. Podobnie, jak w całej Polsce – dużo słońca, brak opadów i piękna, wiosenna aura. Prognozowane wartości temperatur to od 12 do nawet 18 stopni Celsjusza. Warto wykorzystać ten czas na wypoczynek w górach. Wspaniałe warunki i doskonale rozwinięta baza noclegowa to gwarancja udanego urlopu.

 

Czy zarezerwowałeś już nocleg w Pieninach? Jeśli nie, to spieszymy z pomocą:

 

Noclegi w Szczawnicy

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

Noclegi w Sromowcach Niżnych

Noclegi w Niedzicy

 

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w Bieszczadach

 

Większość niedźwiedzi w Bieszczadach wybudziła się już z zimowego snu, dlatego warto zachować szczególną ostrożność, tym bardziej że pogoda sprzyja. A będzie piękna i wiosenna. Bieszczady o tej porze roku robią niesamowite wrażenie, dlatego warto jest się przekonać o tym osobiście. Przewiduje się piękną, słoneczną pogodę z temperaturami od 9 do maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Padać nie powinno.

 

Wybierasz się w Bieszczady i poszukujesz noclegu? Sprawdź nasze propozycje:

 

Noclegi w Cisnej

Noclegi w Lutowiskach

Noclegi w Uhercach Mineralnych

Noclegi w Ustrzykach Dolnych

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w Karkonoszach

 

Nie da się ukryć, że również i tym razem Karkonosze będą zdecydowanie najzimniejszym regionem górskim. Jednak duża ilość słońca powinna wszystko wynagrodzić. Karkonosze mają wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć szczególnie wiosną. Region zachwyca praktycznie na każdym kroku. Będzie słonecznie i wiosennie z temperaturami od 9 do maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Padać nie powinno.

 

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych miejsc na nocleg w Karkonoszach, to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie:

 

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Noclegi w Jeleniej Górze

Noclegi w Kowarach

 

Pogoda na 3 tydzień kwietnia w Beskidach

 

Na koniec zostały nam Beskidy, w których również zanosi się na piękną, wiosenną pogodę z dużą ilością słońca. Dodatnie wartości temperatur na poziomie 12 – 18 stopni Celsjusza zapewnią dużo aktywności na świeżym powietrzu. Warto z tego korzystać, szczególnie jeśli region zachwyca praktycznie na każdym kroku. Opadów nie przewidujemy.

 

A może by tak wyruszyć w Beskidy? Już dziś zarezerwuj swój nocleg:

 

Noclegi w Koniakowie

Noclegi w Wiśle

Noclegi w Istebnej

Noclegi w Międzybrodziu Bialskim

 

Jak widać, pogoda w całym kraju będzie piękna i słoneczna. Nie trzeba nic więcej dodawać, tylko cieszyć się długo wyczekiwaną wiosną, która w końcu zawitała do Polski.

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. NASTER (Pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również