Pogoda na 4 tydzień grudnia 2018

Interesuje was pogoda na czwarty tydzień grudnia? Sprawdziliśmy, co na ten temat mówią prognozy.

Pogoda na 4 tydzień grudnia nad morzem


Nad morzem trzeba przygotować się na dodatnie temperatury. Pod koniec miesiąca zobaczymy tam nawet 6 stopni na plusie! Najchłodniej zapowiada się ostatni weekend 2018 roku, gdy słupki rtęci spadną do 2-4 kresek. W tym czasie może spaść słaby śnieg lub śnieg pomieszany z deszczem. W kolejnych dniach spodziewane są już tylko opady deszczu.

 

Pogoda na 4 tydzień grudnia na Mazurach


Na Mazurach będzie o wiele chłodniej niż nad morzem – tam temperatury nie przekroczą 3 stopni Celsjusza. Takie wartości utrzymają na termometrach przez całe Święta Bożego Narodzenia. W kolejnych dniach nadejdzie ochłodzenie – do 0 stopni Celsjusza – synoptycy spodziewają się również śniegu. Ten ma spaść w sylwestra.

 

Sprawdź pełną prognozę pogody na ostatni dzień 2018 roku, wejdź: Pogoda na sylwestra 2018

 

Pogoda na 4 tydzień grudnia w górach


W czwartym tygodniu grudnia górskie krajobrazy powinny się już zabielić. Zobaczmy jednak, jak to będzie wyglądało w poszczególnych regionach.

 

Pogoda w Beskidach

Ostatni tydzień grudnia przyniesie nad Beskidy niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Ich pojawienie się zapowiadane jest po 27 grudnia, gdy temperatura spadnie do około 2 stopni Celsjusza. Natomiast w Święta na termometrach zobaczymy do 5 kresek na plusie, synoptycy informują również o możliwym deszczu, który ma padać w Wigilię.

 

Pogoda w Bieszczadach

Czwarty tydzień grudnia będzie zimny – maksymalne temperatury wyniosą 3 stopnie Celsjusza. Poza tym synoptycy informują o możliwości wystąpienia marznącego deszczy lub deszczu ze śniegiem, które mają utrzymywać się przez większą część tygodnia. Odpoczniemy od nich dopiero w sobotę 29 grudnia…

 

Pogoda w Karkonoszach

W Karkonoszach czekają nas bezśnieżne Święta Bożego Narodzenia z 3 stopniami na plusie. Na 27 grudnia zapowiadane jest jednak ochłodzenie do około 0. Można również mieć nadzieję, że w ostatni weekend starego roku spadnie śnieg. Posypie głównie w sobotę i trochę lżej w niedzielę, a już w sylwestra sytuacja się uspokoi.

 

Pogoda w Pieninach

W czwartym tygodniu grudnia pogoda w Pieninach będzie dość stabilna. Nie są zapowiadane opady śniegu, pojawić się może trochę marznącego deszczu. Temperatura w tym czasie uplasuje się na poziomie 5 stopni Celsjusza. Ochłodzenie nadejdzie dopiero po Nowym Roku.

 

Pogoda w Tatrach

W Tatrach temperatury będą się utrzymywać na poziomie od 1 do 3 stopni Celsjusza. Synoptycy nie prognozują większych opadów – jedynie 27 grudnia może się pojawić trochę śniegu, a 30 grudnia śnieg, deszcz ze śniegiem i marznący deszcz.

Zobacz prognozę pogody na pozostałe tygodnie grudnia, wejdź:
Pogoda na 1 tydzień grudnia 2018
Pogoda na 2 tydzień grudnia 2018
Pogoda na 3 tydzień grudnia 2018

Źródło informacji pogodowych accuweather.com

 

fot. Andrew-Art / Pixabay.com CC0

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również