Pogoda na koniec czerwca 2018

Interesuje Was prognoza na koniec czerwca? Według synoptyków, najcieplej będzie na Lubelszczyźnie, a najchłodniej w Tatrach. Przejrzyjcie szczegółową pogodę dla poszczególnych regionów Polski.

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Pod koniec miesiąca powinno być tam raczej słonecznie. Synoptycy zapowiadają tylko jeden deszczowy dzień. Dodatkowo, może pojawić się silniejszy wiatr. Termometry odnotują od 21 do 25 stopni Celsjusza.

 

Wybierasz się na urlop? Przejrzyj atrakcyjne noclegi na Lubelszczyźnie:

Noclegi Zamość

Noclegi Lublin

Noclegi Kazimierz Dolny

 

Pogoda nad Mazurach

 

Na Mazurach potowarzyszy nam zarówno trochę słońca, zachmurzeń z przejaśnieniami, jak i  jednodniowy opad deszczu. Na termometrach odczytamy od 19 do 25 stopni Celsjusza.

 

Koniecznie sprawdź oferty noclegowe w kilku mazurskich miejscowościach:

Noclegi Giżycko

Noclegi Mrągowo

Noclegi Kruklanki

 

Pogoda w górach

 

Tatry

W tym regionie deszcz także popada przez jeden dzień. Oprócz tego, pogoda przyniesie dwa pochmurne i dwa słoneczne dni. Termometry nie pokażą więcej niż 16-20 stopni Celsjusza.

 

Beskidy

W Besidach meteorolodzy nie przewidują żadnych opadów atmosferycznych. W ciągu ostatnich trzech dni czerwca, na niebie zaobserwujemy natomiast sporo chmur. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 20, a 24 stopniami Celsjusza.

 

Karkonosze

Tutaj z kolei pogoda nie spłata nam żadnych figli i przez pięć ostatnich dni czerwca będziemy mogli cieszyć się ciepłym słońcem. Na termometrach odczytamy 19-20 stopni Celsjusza.

 

Bieszczady

26 i 27 czerwca, zdaniem synoptyków powinno być słonecznie. 28 spadnie deszcz, a w pozostałych dwóch dniach pogoda obfitować będzie w duże zachmurzenie. Termometry wskażą od 19 do 23 stopni Celsjusza.

 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów w tych górskich miejscowościach:

Noclegi Szczyrk

Noclegi Karpacz

Noclegi Solina

Noclegi Bukowina Tatrzańska

 

Pogoda nad morzem

 

W miastach położonych w zachodniej części wybrzeża bałtyckiego, pogoda będzie bardzo korzystna. Słońce potowarzyszy nam przez całe pięc dni. Temperatura wyniesie pomiędzy 22, a 24 stopniami Celsjusza.

 

Jeśli chodzi o miejscowości zlokalizowane w środkowej części wybrzeża, warunki pogodowe również pozwolą na aktywny wypoczynek na plaży. Tutaj temperatura będzie nieco niższa. Odczytamy od 18 do 22 stopni Celsjusza.

 

A co z prognozą dla miast sąsiadujących z Zatoką Gdańską? Tam, pogoda przyniesie co prawda jednodniowy deszcz, ale pozostałe dni powinny być raczej słoneczne. Na termometrach zaobserwujemy od 20 do 24 stopni Celsjusza.

 

Przejdź do poszczególnych ofert w nadmorskich kurortach:

Noclegi Hel

Noclegi Puck

Noclegi Łeba

 

Zobacz także:

 

Pogoda nad morzem w czerwcu 2018

Pogoda na Mazurach w czerwcu 2018

Pogoda w górach w czerwcu 2018

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również