22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi Rabka-ZdrójApartamenty Rabka-ZdrójDom Pod Jabłonią

    Dom Pod Jabłonią

    Natychmiastowa rezerwacja
    9.9
    Rewelacyjny
    10 opinii
    Dom Pod Jabłonią (1)
    Dom Pod Jabłonią (2)
    Dom Pod Jabłonią (3)
    Dom Pod Jabłonią (4)
    Dom Pod Jabłonią (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Grill

    Klimatyzacja

    WiFi

    Opis obiektu

    Zapraszamy Państwa do naszego całorocznego domku letniskowego położonego w Rabce-Zdroju.

    Domek letniskowy posiada dwa osobne, klimatyzowane apartamenty: większy 6-7 osobowy i mniejszy 4-5 osobowy. Każdy apartament posiada na parterze pokój dzienny z jadalnią, łazienkę, aneks kuchenny, TV+video. Na piętrze znajdują się sypialnie.

    Wszystkie pokoje posiadają niezależne ogrzewanie, sypialnie są dodatkowo klimatyzowane.

    Nasz domek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Parku Zdrojowego. Domek położony jest w dużym ogrodzie, na terenie którego znajduje się plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki), grill ogrodowy, miejsce na ognisko, sad owocowy.

    Na terenie posesji znajduje się parking na 3 samochody.



    Serdecznie zapraszamy.


    https://www.nocowanie.pl/noclegi/rabka-zdroj/domki/92490/

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Norwida 23, Rabka1,0 km od centrum

    Opinie gości

    10/10
    Cena/jakość
    10/10
    Personel
    10/10
    Czystość
    10/10
    Udogodnienia
    9.8/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    M
    Monika
    lipiec 2024
    10
    świetne miejsce!!! W skrócie - świetne miejsce, pełne spokoju, zieleni i miłej atmosfery... i do tego cenowo bardzo przyzwoicie:)
    Na terenie domu znajduje się duży urokliwy ogród z atrakcjami dla najmłodszych : piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia, sama powierzchnia ogrodu jest już atrakcją gdyż jest mnóstwo miejsca na zabawę m.in. w berka, chowanego a jak ktoś lubi zieleń i kwiatki to jest ich tutaj pod dostatkiem. Jeśli chodzi o rodziców to znajduje się tutaj grill, palenisko na którym można zrobić sobie ognisko ( drewno jest na miejscu ), a także mamy zestaw mebli ogrodowych więc jak już upieczemy sobie jedzonko to mamy je gdzie zjeść w ciszy i spokoju. Jeśli mowa o spokoju dla rodziców to ogród sprawia to, że dzieciaki mają gdzie się wyszaleć, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć , a o to przecież na wakacjach chodzi u Nas trochę inaczej to wyglądało gdyż mamy 1-roczną Anię więc chcąc nie chcąc nie odstępowanie jej na krok plus oczy dookoła głowy trzeba było mieć. Bardzo spodobało mi się, że właściciele myślą o rodzinach z dziećmi i ich bezpieczeństwie. Na górze zamontowana jest bramka przed schodami. Na końcu koniecznie muszę wspomnieć o właścicielach domków, którzy są bardzo miłymi i pomocnymi ludźmi. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam - mam nadzieje, że przeczytają moją opinię:) pozdarwiamy Monika i Michał z dziećmi:)
    D
    Dorota
    sierpień 2022
    10
    Świetna lokalizacja! Spacerkiem do parku z licznymi atrakcjami, sklep blisko, a za domem szlak na Maciejową.
    Cudowny ogród - zadbamy z drzewami owocowymi oraz miejscem na grilla i ognisko, z placem zabaw i miejscem do odpoczynku. W domku jest wszystko co potrzebne, poza tym czysto i nawet jest kącik z grami i zabawkami dla dzieci (!). Gospodarze przemili i bardzo pomocni. My byliśmy już drugi raz i na pewno jeszcze wrócimy:)
    D
    Dominika
    czerwiec 2022
    10
    Spędziliśmy cudowny czas w Domu pod Jabłonią łazikując po Gorcach. Wszystko jest zgodne z opisem, kuchnia bardzo dobrze wyposażona, super taras przed wejściem i bardzo dużo miejsca w ogrodzie, gdzie można zapalić ognisko lub grilla i usiąść w cieniu pod parasolem. Serdecznie polecam.
    S
    Sylwia
    wrzesień 2014
    9.3
    Witam serdecznie :)polecamy wszystkim rodzinom z dziećmi :) obiekt przystosowany pod nie na każdym kroku - plac zabaw z huśtawkmi i piaskownica , w domku zabezpieczenia dla dzieci,zabawki,gry i książeczki :) fajna lokalizacja-wszędzie blisko.do parku ok 10 min piechotą , blisko centrum i restauracje .Właściciele przemili i pomocni na każdym kroku :) poznani znajomi z Legnicy dodatkowo umilili nam pobyt :) pozdrawiamy Właścicieli i polecamy wszystkim którzy nastawieni są na rodzinny wypoczynek z dziećmi . Na pewno tam jeszcze wrocimy :) Wczasowicze z Wojkowic :)
    A
    Aleksandra
    sierpień 2022
    10
    Wspaniałe miejsce dla rodzin. Piękny ogród z wyposażeniem dla dzieci. Wspaniała, relaksująca cisza wieczorami. Przemili właściciele.
    Gość
    sierpień 2025
    10
    piękny ogród do dyspozycji. Blisko park zdrojowy
    Ł
    Łukasz Kusak
    maj 2025
    9.8
    Wyposażenie obiektu
    M
    Marcin
    sierpień 2021
    10
    Ładne miejsce. Pokój czysty, minus za łazienkę. Ładny ogródek. Cicho i spokojnie.
    M
    Małgorzata
    luty 2015
    10
    Spokojna okolica, w domku cieplutko i przytulnie
    M
    Marlena Reinert
    czerwiec 2025
    10
    Opinia bez komentarza.

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawGrillKlimatyzacjaWiFi

    usługi dla dzieci

    • Zabawki dla dzieci
    • Plac zabaw dla dzieci

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Charakterystyka miejsca

    • Ogród
    • Własny parking
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • WIFI
    • Klimatyzacja

    Usługi

    • Lodówka
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Kuchenka mikrofalowa
    • Czajnik elektryczny
    • Akcesoria kuchenne
    • Płyta grzejna

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 12:00 do 23:00
    Wymeldowanie
    do 11:00
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Rabka-Zdrój

    Noclegi Rabka-ZdrójNoclegi Białka TatrzańskaNoclegi PoroninNoclegi Biały DunajecNoclegi CzorsztynNoclegi ZąbNoclegi ChochołówNoclegi Nowy TargNoclegi KluszkowceNoclegi SzaflaryNoclegi Czarna GóraNoclegi Gliczarów GórnyNoclegi Zubrzyca GórnaNoclegi ManiowyNoclegi Czarny DunajecNoclegi Bańska NiżnaNoclegi LeśnicaNoclegi FalsztynNoclegi TrybszNoclegi Raba WyżnaNoclegi SłopniceNoclegi Nowe BystreNoclegi RatułówNoclegi JabłonkaNoclegi CicheNoclegi GrońNoclegi MyśleniceNoclegi Kasina WielkaNoclegi MizernaNoclegi Ochotnica Dolna

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.