Pogoda na Sylwestra 2019/2020

Gdy kończy się lato, niemalże od razu pojawiają się plany związane z sylwestrowymi wyjazdami? Góry czy morze? Wątpliwości jest wiele, jednak każdy kto jeszcze ma nadzieję na znalezienie wolnego miejsca noclegowego, musi się koniecznie pospieszyć. A jak będzie z pogodą? Na podstawie przewidywań synoptyków, przygotowaliśmy długoterminową prognozę pogody na Sylwestra 2019/2020.

Każdy, kto planuje swojego Sylwestra, chce by był on niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Podkreślić należy, że niezależnie czy spędzimy go u siebie w domu, u znajomych, czy poza swoim miejscem zamieszkania, musimy mieć konkretne plany, by zorganizować go jak najlepiej. Możliwości, jak i miejsc, w które możemy wyjechać, by powitać 2020 rok jest wiele. Większość osób, obserwując statystyki na przestrzeni ostatnich lat, decyduje się głównie na góry lub morze. Znalezienie wolnego miejsca noclegowego graniczy tam obecnie z cudem, jednak niewielka szansa zawsze pozostaje. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, czy chcemy spędzić swojego Sylwestra, wybierając się chociażby na bal, czy po prostu odpocząć w wynajętym przez siebie pokoju, czy domku.

 

Plany wielu osób tak naprawdę w dużej mierze uzależnione są od tego, czy pogoda będzie sprzyjać. Pierwsze prognozy na zakończenie starego i powitanie nowego roku, mówią że będziemy mieć do czynienia z temperaturami w okolicach 0 stopni. W niektórych miejscach możemy spodziewać się również opadów śniegu. Jedno jest pewne, będzie wyjątkowo. Sprawdźmy, jak zapowiada się sytuacja pogodowa w poszczególnych regionach kraju.

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 nad morzem

 

Spora część osób, wybierająca się na świąteczny wyjazd, przedłuża go aż do powitania Nowego Roku. Jeśli już korzystać, to na całego. A nad morzem, zawsze miło spędza się czas, niezależnie od pogody. Sylwester i Nowy Rok z pogodą bez fajerwerków. Prognozuje się opady deszczu i temperatury w okolicach 3-4 stopni Celsjusza. Jeśli zamierzamy, spędzić Sylwestra pod gołym niebem, to warto zabrać ze sobą parasole. Nocą temperatura spadnie do -1 stopnia.

 

Planujesz wyjazd na Sylwestra nad morze? Znajdź dla siebie najlepszy nocleg!

 

Noclegi we Władysławowie

Noclegi w Międzyzdrojach

Noclegi w Świnoujściu

Noclegi w Helu

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 na Mazurach

 

Do czołówki wybieranych miejsc na Sylwestra, należą również Mazury. Tu każdy odnajdzie ciszę i spokój, a są także organizowane liczne imprezy i wydarzenia. Krótko mówiąc – dla każdego, coś dobrego. Sama aura na to wydarzenie zapowiada się typowo zimowo. Pojawi się jednak również odrobina słońca. Poza tym opady śniegu. Na termometrach od 0 do 2 stopni Celsjusza. W noc sylwestrową wartość spadnie do nawet -5 stopni Celsjusza. Warto więc ubrać się w cieplejsze kurtki.

 

Sylwester na Mazurach? To zawsze dobra decyzja! Zarezerwuj swój nocleg!

 

Noclegi w Mikołajkach

Noclegi w Rynie

Noclegi w Giżycku

Noclegi w Ostródzie

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w Polsce centralnej

 

Region ten będzie obfitował w największą ilość wydarzeń, odbywających się pod gołym niebem. Wieczory sylwestrowe organizowane przez stacje telewizyjne, jak i inne wydarzenia z pewnością przyciągną bardzo dużą liczbę ludzi. Pogoda w samą noc sylwestrową będzie sprzyjać przebywaniu na świeżym powietrzu. Prognozuje się temperatury w okolicach 0-1 stopnia Celsjusza. Nad ranem wartości te spadną do około -3 stopnia Celsjusza. Padać nie powinno. Emocje i udana zabawa gwarantowane!

 

A może Sylwester w Polsce centralnej? To właśnie tu planowana jest duża liczba wyjątkowych wydarzeń! Pospiesz się, bo miejsc noclegowych coraz mniej.

 

Noclegi w Warszawie

Noclegi w Łodzi

Noclegi w Poznaniu

Noclegi w Toruniu

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w górach

 

To właśnie regiony górskie są chyba najczęściej wybierane przez turystów z całej Polski. TVP po raz kolejny zorganizuje Sylwestra w Zakopanem, a w pozostałych miejscowościach liczne imprezy i wydarzenia. Dla każdego, kto zechce wypocząć z dala od szarej codzienności, również coś się znajdzie. Wędrówki po górach tylko dla doświadczonych turystów. Każdy, kto zechce poszusować po stokach, będzie miał wyjątkową okazję, bo w tym czasie niemal wszystkie będą już funkcjonować. O nocleg jest już ciężko, bo zainteresowanie naprawdę ogromne.

 

Pogoda, jak na zimę przystało. Opady śniegu przewiduje się na 30 grudnia. W samego Sylwestra przez cały dzień powinniśmy cieszyć się dużą ilością słońca. Temperatury w okolicach 0 stopni. W Nowy Rok sytuacja podobna. Sprawdźmy pogodowe szczegóły dla poszczególnych regionów górskich.

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w Tatrach

 

Dla usłyszenia na żywo hitu „Miłość w Zakopanem” jest tu w stanie przyjechać chyba każdy. Tak się składa, że w okresie sylwestrowym, to właśnie Zakopane jest najbardziej obleganą miejscowością górską. Doskonale widać po samochodach powracających po przerwie świąteczno-noworocznej. Z każdym kolejnym rokiem korki na Zakopiance biją kolejne rekordy. A jak będzie z pogodą? Typowo zimowo. Prognozuje się opady deszczu i temperatury w okolicach -2 stopni Celsjusza w dzień i od -8 do -9 stopni Celsjusza w nocy. Cieplejsze ubrania jak najbardziej wskazane. Chociaż atmosfera koncertów w takim tłumie ludzi z pewnością będzie rozgrzewająca.

 

Co powiesz na Sylwestra w Tatrach? Znajdź swój wymarzony nocleg!

 

Noclegi w Zakopanem

Noclegi w Kościelisku

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Noclegi w Białce Tatrzańskiej

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w Pieninach

 

Wspaniała, zimowa aura na Sylwestra zapowiada się również w Pieninach. Ten region jest chętnie wybierany przez turystów, z tego względu, że jest dużo spokojniej niż w obleganych Tatrach. Region polecany szczególnie dla rodzin z dziećmi i osób poszukujących spokoju. Urozmaiceniem pobytu w Pieninach będą bez wątpienia doskonale przygotowane trasy narciarskie, które pozwolą na odrobinę szaleństwa w Nowym Roku. Z pogodą będzie podobnie jak w przypadku Tatr. W Sylwester śnieg i temperatury 0 stopni w dzień i -7 stopnia Celsjusza w nocy. W Nowy Rok słońce i podobne wartości temperatur.

 

Marzy Ci się Sylwester w Pieninach? Sprawdź propozycje noclegów w popularnych miejscowościach!

 

Noclegi w Szczawnicy

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

Noclegi w Sromowcach Niżnych

Noclegi w Niedzicy

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w Bieszczadach

 

Sylwester w Bieszczadach to dobra propozycja dosłownie dla każdego. Region cieszy się dużym zainteresowaniem o każdej porze roku. Panuje tu cisza, spokój, a i jest też co zwiedzać. Również i tu możemy korzystać z doskonale przygotowanych stoków narciarskich, jak i ofert imprez sylwestrowych. Z pogodą będzie tak, jak na początek zimy przystało. Zarówno w Sylwestra, jak i Nowy Rok możemy spodziewać się opadów śniegu i temperatur na poziomie -3 stopni w dzień i nawet -8 stopni w nocy. Mimo mrozu warto jest jednak bawić się do białego rana!

 

Rzucasz wszystko i wyjeżdżasz na Sylwestra w Bieszczady? Znajdź dla siebie nocleg!

 

Noclegi w Lutowiskach

Noclegi w Wetlinie

Noclegi w Cisnej

Noclegi w Solinie

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w Karkonoszach

 

Przed nami region, który jest również chętnie wybierany na Sylwestra, tak jak chociażby Tatry. Karkonosze, dzięki bliskości granicy z Czechami i doskonale rozwiniętej infrastrukturze narciarskiej, cieszą się sporym zainteresowaniem, nie tylko na Sylwestra. Panują tu wspaniałe warunki, które pozwolą miło spędzić noworoczny czas. Z pogodą będzie podobnie, jak w pozostałych regionach górskich. Tu również możemy spodziewać się opadów śniegu i temperatur na poziomie -2 stopnie w dzień i -7 w nocy.

 

A Ty? Wybierasz się w Karkonosze na Sylwestra? Sprawdź nasze propozycje noclegów!

 

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Noclegi w Jeleniej Górze

Noclegi w Kowarach

 

Pogoda na Sylwestra 2019/2020 w Beskidach

 

A może Sylwester w Beskidach? Ten region pozwoli miło spędzić czas w gronie rodziny lub znajomych i jak zawsze gwarantuje wspaniałe przeżycia dla każdego. Panuje tu wspaniały klimat, jest co zwiedzać, a i imprez sylwestrowych również cała masa. Z pogodą będzie podobnie, jak w wyżej wspomnianych regionach. Czyli opady śniegu możliwe w Sylwestra. Nowy Rok przywita nas słońcem. Na termometrach w okolicach 0 stopni w dzień i -6 stopnia Celsjusza w nocy.

 

Planujesz Sylwester w Beskidach? Znajdź dla siebie nocleg!

 

Noclegi w Wiśle

Noclegi w Szczyrku

Noclegi w Żywcu

Noclegi w Krynicy-Zdroju

 

Mamy nadzieję, że imprezy sylwestrowe będą należeć do tych najlepszych i najpiękniejszych. Niech nadchodzący 2020 rok obfituje we wspaniałe podróże – te bliskie, jak i dalekie oraz w same pozytywne przeżycia!

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. Free-Photos (pixabay.com, CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również