Niestety nie znaleźliśmy noclegu wg podanych kryteriów

Zmień parametry wyszukiwania lub znajdź nocleg spośród proponowanych obiektów

Apartamenty Tanja / widok na morze;...

Živogošće
8.4 Bardzo dobry!
Piękny i zniewalający widok z tarasu. Pokoje łazienki oraz kuchnia schludne czyste. Właścicielka miła i komunikatywna. Zdjęcia zgodne ze...
Ewelina 2022-07-22
od 50EUR
/usługę

Apartamenty RUŽA

Baška Voda
Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 20EUR
/usługę

Vesna Apartamenty

Grebaštica
10 Rewelacyjny!
Serdecznie polecam to miejsce! Gospodarze przemili, zagadują, pamiętają imiona!, i troszczą się aby obiekt był na najwyższym poziomie....
Joanna
od 50EUR
/usługę

Apartamenty Willa Rosmarin

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 50EUR
/usługę

Enelani Apartamenty - tuż obok Trogiru!

Kaštel Štafilić
10 Rewelacyjny!
Bardzo polecam! Spędziliśmy tu 8 dni. Apartamenty bardzo czysciutke. Nowocześnie urządzone. Właściciele przesympatyczny. Super...
Anna 2022-09-19
od 120EUR
/usługę

Apartament Adriana / przy samej...

9.8 Rewelacyjny!
Wraz z rodziną byłam kilkukrotnie w Chorwacji (Rogoźnica, Slano). Zawsze to znajomi szukali kwater, tym razem sama z mężem (dziękuję...
Anna
od 55EUR
/usługę

Apartamenty Jukanović

Baška Voda
9 Bardzo dobry!
Sympatyczny właściciel
Łukasz
od 40EUR
/usługę

Apartamenty Beverly

10 Rewelacyjny!
Obiekt pięknie położony...z widokiem na góry i morze. Czysty, zadbany, do tego przemiły gospodarz, który informuje o lokalnych...
Paweł

Villa Bubi

10 Rewelacyjny!
Najmocniej polecam , Wszystko Tu gra jak powinno! obiekt piekny i przejrzysty , Jest gdzie posiedzieć wieczorem i integrować , pokoje...
Mariusz 2022-10-13
od 95EUR
/usługę

Apartamenty Dide Stipe

9.6 Rewelacyjny!
Piękny duży apartament, bardzo czyściutko, wszystko na wyposażeniu... blisko do morza choć sporo schodów w dół... no i jedyne co to tuż...
Dorota 2022-08-16

Apartamenty Nedoklan

Okrug Gornji
9.8 Rewelacyjny!
Apartament bardzo zadbany i przestronny. Do dyspozycji taras oraz ogród z grillem. Na. Miejscu również do dyspozycji sprzęt plażowy oraz...
Krzysztof
od 70EUR
/usługę

Apartmani Maller /bliziutko morza!

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?

House in Small Vilage

Ten obiekt nie był jeszcze oceniany.
Byłeś tutaj?
od 230EUR
/usługę

Villa Vranjica

Kralja Zvonimira 43

Willa Lovrić

Kaštel Štafilić

VILLA JELAVIĆ

Seget Vranjica

West Apartamenty

Kaštel Stari

Apartmenty z basenem

Kaštel Štafilić

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Bon turystyczny 500+ na wakacje w Polsce - najważniejsze informacje

Pandemia koronawirusa, która miała znaczący wpływ na każdą dziedzinę naszego życia, spowodowała, że również branża turystyczna potrzebuje wsparcia, by po prostu przetrwać. Duże nadzieje wiąże się w związku z tym z programem 500+ na wakacje na każde dziecko. Główne założenie to przede wszystkim wsparcie krajowej turystyki, jak i zachęcenie rodzin z dziećmi do odkrywania niezwykłych miejsc w Polsce. Bon turystyczny ma za zadanie przede wszystkim zapewnienie wzrostu turystycznego w naszym kraju. Na wsparciu z tego tytuły skorzysta kilkadziesiąt tysięcy podmiotów, w tym również małych i rodzinnych firm, które są najbardziej dotknięte kryzysem. Tego typu wsparcie jest niezbędne, bo pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na kondycję krajowej turystyki, a tego typu “zastrzyk gotówki” na pewno korzystnie wpłynie na kondycję polskiej turystyki.

Najważniejsze informacje związane z bonem turystycznym 500+ na wakacje w Polsce

Z chwilą wejścia programu w życie, czyli od 1 sierpnia 2020 roku, nieustannie pojawiają się pytania, dotyczące najważniejszych kwestii. My postanowiliśmy je wszystkie zebrać i szczegółowo wyjaśnić najważniejsze kwestie, które są związane z bonem turystycznym.

Czym jest bon turystyczny i jaki ma cel?

Bon turystyczny 500+ na wakacje to jednorazowe świadczenie w wysokości 500 zł, które można wykorzystać na rodzinny, wakacyjny wyjazd oraz na opłacenie kolonii, obozów, wycieczek, czy pobytów w obiektach noclegowych w Polsce do zakończenia marca 2022 roku.


Program ma na celu przede wszystkim wsparcie turystyki na skutek strat, związanych z trwającą pandemią koronawirusa.

Komu przysługuje bon turystyczny?

Bon turystyczny otrzymają te osoby, które:

 • mają lub do 31 grudnia 2021 roku nabędą prawo do pobierania świadczenia wychowawczego 500+;
 • prowadzą różnego rodzaju placówki opiekuńczo-wychowawcze, opiekuńczo-terapeutyczne, rodzinne domy dziecka, interwencyjne ośrodki preadopcyjne;
 • przebywają poza granicami Polski;

Świadczenie w postaci bonu przysługuje każdemu dziecku do osiągnięcia pełnoletności. Program przeznaczony jest również dla tych dzieci, których rodzice pracują w innym kraju Unii Europejskiej. Szacuje się, że z bonu turystycznego skorzysta łącznie 6,5 miliona osób.

Czy dzieci niepełnosprawne również otrzymają bon turystyczny?

Tak. Tu sytuacja wygląda jednak nieco inaczej. Na dzieci niepełnosprawne będzie przysługiwać dodatkowe świadczenie w formie bonu, na podstawie złożonego w systemie teleinformatycznym oświadczeniu osoby uprawnionej o legitymowaniu się przez dziecko orzeczeniem poświadczającym niepełnosprawność.

Co zrobić, by otrzymać bon turystyczny?

Według założeń, by otrzymać bon turystyczny, należy zarejestrować się na platformie usług elektronicznych ZUS. Konto to jest bezpłatne i pozwala na administrowanie danymi użytkownika, pobieranie i uzupełnianie formularzy, a także umożliwia wygenerowanie indywidualnego numeru, pozwalającego zapłacić za nocleg. Prawo do świadczenia w formie bonu ustalane jest na podstawie informacji, przekazywanych do ZUS przez ministra rodziny. Aktywowanie bonu będzie możliwe dzięki Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Po dokonaniu wszelkich czynności i zaakceptowaniu danych, odpowiedni numer bonu zostanie przesłany na numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Warto podkreślić, że ustalenie prawa do świadczenia w formie bonu nie będzie wymagało decyzji administracyjnej.

Czy wymagane jest złożenie wniosku o bon turystyczny 500+?

Warto podkreślić, że nie jest wymagane składanie żadnego wniosku, by otrzymać bon turystyczny. Wymagane jest tylko i wyłącznie aktywowanie go w systemie ZUS. W tym celu należy zalogować się do systemu ZUS PUE, potwierdzić poprawność danych i wygenerować kod, który otrzymamy sms-em lub na adres e-mail.

Czy bon turystyczny można wymienić na gotówkę?

Nie ma takiej możliwości. Bony nie mają formy gotówki, ani karty przedpłaconej. Płatności odbywają się przez specjalne kody obsługi płatności i SMS-y uwierzytelniające.

Czy bon turystyczny otrzymają osoby samotnie wychowujące dzieci, sprawujące opiekę naprzemiennie i rodzice zastępczy?

Tak. Osoby, które samotnie wychowują dzieci oraz rodziny zastępcze również otrzymają bon turystyczny 500+. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku osób, które sprawuję opiekę naprzemiennie - każda z tych osób otrzyma po 250 zł w ramach bonu turystycznego.

Gdzie można zrealizować bon turystyczny?

Bon turystyczny można wykorzystać tylko i wyłącznie w Polsce, płacąc nim za nocleg, kolonie, obozy, wycieczki. Ta forma pomocy ma na celu wsparcie tylko i wyłącznie polskiej turystyki, w związku z czym nie ma możliwości, by bon wykorzystać na wakacyjne wyjazdy. Lista miejsc, w których będzie można wykorzystać bon turystyczny, dostępna jest na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej. Obejmuje obiekty, przedsiębiorców turystycznych oraz te organizacje pożytku publicznego, którzy wcześniej zarejestrowali się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.


Obiekty, które akceptują bony turystyczne możesz znaleźć również w wyszukiwarce, znajdującej się w naszym portalu.

Czy bonem turystycznym można płacić tylko za dzieci, czy i za siebie też?

Wszelkie płatności bonem mają być realizowane na rzecz dziecka, na które zostało przyznane bon. Wszelkie usługi hotelarskie i imprezy turystyczny są świadczone na jego rzecz, nawet jeżeli ze względu na wiek nie wiąże się z tym dodatkowa płatność. Warunkiem skorzystania z bonu jest w związku z tym uczestnictwo dziecka.

Jak wygląda płatność bonem?

To bardzo proste. Wystarczy podać właścicielowi obiektu noclegowego kod obsługi płatności, który dostępny jest na profilu PUE ZUS oraz w adresie e-mail, a następnie potwierdzić ją jednorazowym kodem uwierzytelniającym, który otrzymamy w formie SMS-a. Taki kod również należy podać osobie, która przyjmuje od nas rozliczenie.

Czy bonem turystycznym można płacić kilka razy i w jaki sposób sprawdzić saldo środków?

Tak, bonem turystycznym możemy płacić kilka razy, dopóki posiadamy środki na koncie. Ich stan możemy sprawdzić na PUE ZUS. Wystarczy wybrać zakładkę “Ogólny”, następnie “Polski Bon Turystyczny” i “Mój bon”.

Co zrobić, gdy napotkamy problemy związane z otrzymaniem kodu sms-em lub na adres e-mail?

Przede wszystkim należy dokładnie sprawdzić skrzynkę odbiorczą, również folder SPAM. Warto zaznaczyć, że kod obsługi płatności znajdziemy również w profilu PUE ZUS, w zakładce “Polski Bon Turystyczny”.

Jak duża będzie baza obiektów noclegowych, w których można zrealizować bon turystyczny?

Baza ciągle się powiększa. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, ilu przedsiębiorców turystycznych oraz organizacji pożytku publicznego zarejestruje się na platformie teleinformatycznej PUE ZUS. Według szacunków Polskiej Organizacji Turystycznej, liczba podmiotów może wynieść nawet 100 tysięcy.

Jak zgłosić obiekt noclegowy do programu Polski Bon Turystyczny?

Można to zrobić w kilku prostych krokach. Wystarczy, że:

 • zarejestrujesz swój obiekt w systemie teleinformatycznym PUE ZUS
 • podczas rejestracji podasz następujące dane: imię i nazwisko, nazwę lub firmę, adres zamieszkania, numer NIP, informację o wpisie do właściwej ewidencji, numer wpisu do KRS lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
 • podasz informacje o oferowanych usługach hotelarskich lub imprezach turystycznych
 • podasz numer rachunku bankowego, adres poczty elektronicznej i numer telefonu przyporządkowane do wykonywanej działalności
 • podasz imię i nazwisko osoby, która dokonuje rejestracji, upoważnionej do reprezentowania przedsiębiorcy turystycznego lub organizacji pożytku publicznego.

Kto może zarejestrować obiekt na PUE ZUS?

Rejestracji w systemie może dokonać każdy, kto posiada profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS), poda dane podmiotu i podpisze na PUE oświadczenie przedsiębiorcy turystycznego lub organizacji pożytku publicznego w celu przystąpienia do programu Polski Bon Turystyczny.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z bonem turystycznym

Kto dostanie bon turystyczny na dziecko?
Bon turystyczny na dziecko otrzymają osoby, które:
 • mają lub do 31 grudnia 2021 roku nabędą prawo do pobierania świadczenia wychowawczego, tzw. 500+,
 • prowadzą różnego rodzaju placówki opiekuńczo-wychowawcze, opiekuńczo-terapeutyczne, rodzinne domy dziecka, interwencyjne ośrodki preadopcyjne itp.,
 • przebywają poza granicami Polski.
Bon turystyczny otrzyma każde dziecko w rodzinie, które nie ukończyło 18. roku życia. Nie ma przy tym znaczenia wysokość zarobków rodziców.
Czy przysługuje mi bon turystyczny, jeśli pracuję za granicą?
Bon turystyczny przysługuje wszystkim dzieciom do ukończenia 18. roku życia, więc również tym, których rodzice pracują za granicą.
Ile wynosi bon turystyczny?
Wysokość bonu turystycznego to 500 zł na każde dziecko. Dzieci niepełnosprawne otrzymają dodatkowy bon, również w wysokości 500 zł, więc łączna wartość świadczenia w ich przypadku wyniesie 1000 zł.
Jak mam złożyć wniosek o bon turystyczny?
Aby otrzymać bon wakacyjny nie trzeba składać wniosku. Wystarczy zalogować się na swój profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS) i tam aktywować bon turystyczny. Wcześniej należy sprawdzić poprawność swoich danych. Jeżeli uległy zmianom, koniecznie trzeba je zaktualizować.
Co mam zrobić, aby dostać bon na dziecko?
Aby otrzymać bon turystyczny na dziecko, trzeba zalogować się na swój profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS) i tam aktywować świadczenie. W przypadku osób, które jeszcze takiego profilu nie mają, konieczna będzie wcześniejsza rejestracja.
Jak zarejestrować się do PUE ZUS (Platformy Usług Elektronicznych ZUS)?
Aby zarejestrować się do Platformy Usług Elektronicznych ZUS wystarczy na pasku u góry strony kliknąć „Zarejestruj w PUE” (www.zus.pl/pue/rejestracja). Później należy dokonać wyboru sposobu rejestracji: za pomocą profilu zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego, bankowości elektronicznej w banku, który podpisał porozumienie z ZUS lub poprzez samodzielne wypełnienie formularza rejestracji. Ostatnia opcja wymaga osobistego potwierdzenia swojej tożsamości w dowolnej placówce ZUS. Osoba rejestrująca się na PUE ZUS ma na to 7 dni, należy przy tym pamiętać, by zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport.
Czy na dziecko niepełnosprawne przysługuje wyższy bon turystyczny?
Dziecku niepełnosprawnemu przysługuje dodatkowy bon w wysokości 500 zł. W tym przypadku suma świadczeń w ramach bonu turystycznego wyniesie więc 1000 zł.
Co zrobić, żeby otrzymać dodatkowy bon na dziecko niepełnosprawne?
Rodzice i opiekunowie dzieci niepełnosprawnych, aby otrzymać dodatkowy bon, muszą złożyć oświadczenie, w którym wskażą z jakiego powodu dziecko ma orzeczoną niepełnosprawność. Do oświadczenia należy dołączyć kopię orzeczenia. Aby złożyć takie oświadczenie wystarczy zalogować się na PUE ZUS i skorzystać z dostępnego tam kreatora.
Jak mogę odebrać bon turystyczny?
Bon turystyczny jest dokumentem elektronicznym i po jego aktywowaniu będzie dostępny przez cały czas na PUE ZUS, w zakładce „Ogólny” → „Polski Bon Turystyczny”. Nie trzeba więc odbierać go fizycznie, wystarczy dokonać aktywacji i poczekać na kod obsługi płatności, który przyjdzie na adres e-mail, znajdujący się w profilu PUE ZUS. Kod obsługi płatności otrzymuje się po aktywowaniu bonu turystycznego na PUE ZUS. Jest on potrzebny do tego, by zapłacić za usługi turystyczne.
Czy bon turystyczny mogę wymienić na gotówkę?
Bonu turystycznego nie można wymienić na gotówkę ani otrzymać tej kwoty przelewem na konto. Płatności odbywają się tylko poprzez specjalne kody obsługi płatności i SMS-y uwierzytelniające.
Czy bon turystyczny otrzymają osoby, które samotnie wychowują dzieci, sprawują opiekę naprzemiennie i rodzice zastępczy?
Osoby, które samotnie wychowują dzieci oraz rodzice zastępczy otrzymają świadczenie w wysokości 500 zł na każde dziecko. Natomiast rodzice sprawujący opiekę naprzemiennie otrzymają po 250 zł w ramach bonu turystycznego.
Na co można wydać bon turystyczny?
Bon turystyczny można wydać na usługi hotelarskie, czyli noclegi w obiektach noclegowych różnych kategorii, oraz imprezy turystyczne, które są realizowane na terenie Polski na rzecz dziecka. Bonem można zapłacić również za obozy i kolonie dzieci.
Co to jest „impreza turystyczna”?
Impreza turystyczna to połączenie co najmniej dwóch różnych usług turystycznych, które są realizowane na potrzeby tego samego wyjazdu. Dokładnie określa to ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. 2004, Nr 223, poz. 2268 z późniejszymi zmianami).
Czy bonem mogę opłacić wakacje za granicą?
Bon turystyczny można wykorzystać tylko w Polsce, nie można nim więc płacić za zagraniczne wakacje.
Gdzie mogę płacić bonem turystycznym?
Bonem turystycznym można płacić tylko na terenie Polski. Lista miejsc, w których będzie można go wykorzystać, dostępna jest na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej. Obejmuje obiekty, przedsiębiorców turystycznych oraz organizacje pożytku publicznego, którzy wcześniej zarejestrowali się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.
Czy bonem turystycznym mogę płacić tylko za dzieci czy też za siebie i dzieci?
Płatności bonem turystycznym mają być realizowane na rzecz dziecka, na które przyznano bon. Usługi hotelarskie i imprezy turystyczne są świadczone na jego rzecz, nawet jeżeli ze względu na wiek nie wiąże się z tym dodatkowa płatność. Warunkiem skorzystania z bonu jest więc uczestnictwo dziecka.
W jaki sposób mam płacić bonem?
Aby zapłacić bonem za usługę turystyczną należy podać osobie przyjmującej płatność kod obsługi płatności, który dostępny jest na profilu PUE ZUS oraz w e-mailu, a następnie potwierdzić ją jednorazowym kodem uwierzytelniającym, który przyjdzie w formie SMS-a. Kod także trzeba podać osobie, która przyjmuje rozliczenie.
Co się stanie, jeśli wartość usługi lub imprezy turystycznej jest wyższa niż bon turystyczny?
Jeżeli wartość usługi turystycznej przewyższa kwotę bonu wakacyjnego, można dopłacić tę różnicę gotówką, kartą lub przelewem bankowym.
Do kiedy mam wykorzystać bon?
Bon turystyczny można wykorzystać do 31 marca 2022 roku.
Czy bonem turystycznym mogę płacić kilka razy?
Tak, bonem turystycznym można płacić kilka razy, dopóki na koncie są środki.
Czy po wykorzystaniu bonu turystycznego mogę go znowu aktywować?
Bon turystyczny to świadczenie jednorazowe. Nie można aktywować go kolejny raz.
Jak mogę sprawdzić, ile mam jeszcze pieniędzy z bonu 500+?
Stan środków z bonu wakacyjnego można sprawdzić na PUE ZUS. Trzeba wybrać zakładkę „Ogólny”, później „Polski Bon Turystyczny”, a następnie „Mój bon”.
Co zrobić, jeśli po aktywacji bonu nie przyjdzie mailem kod obsługi płatności?
Przede wszystkim należy sprawdzić, czy wiadomość e-mail nie trafiła do folderu SPAM. Kod obsługi płatności znajduje się również w profilu PUE ZUS, w zakładce „Polski Bon Turystyczny”.
Co się stanie, gdy podczas płacenia bonem podam błędy kod obsługi lub zły kod uwierzytelniający?
W przypadku podania błędnego kodu obsługi można podać go jeszcze raz osobie przyjmującej płatność. Natomiast gdy błędny będzie kod uwierzytelniający, należy powtórnie podać kod obsługi płatności i poczekać na nowego SMS-a z nowym kodem, którym zostanie potwierdzona płatność.
W którym miejscu na PUE ZUS znajduje się informacja o bonie turystycznym?
Informacja o bonie turystycznym znajduje się w zakładce „Ogólne” → „Polski Bon Turystyczny”. Zobaczą ją osoby, która mają prawo do skorzystania z tego świadczenia. W ramach zakładki „Polski Bon Turystyczny” dostępne są następujące opcje: „Aktywuj bon”, „Zamiana danych osobowych”, „Wniosek o nowe świadczenie”, „Podgląd”.
Co mam zrobić, jeżeli nie widzę zakładki „Polski Bon Turystyczny”?
Taka sytuacja oznacza, że użytkownik nie ma ustalonego prawa do korzystania ze świadczenia w formie bonu turystycznego na dziecko. Wobec tego trzeba złożyć wniosek do Polskiej Organizacji Turystycznej, która wyda decyzję.
Jak wygląda bon turystyczny na dzieci?
Bon turystyczny to dokument elektroniczny, który osoba uprawniona otrzymuje w formie 16 cyfrowego numeru. Można go znaleźć na PUE ZUS w zakładce „Ogólny” → „Polski Bon Turystyczny”. W ten sposób zakodowane są informacje dotyczące tego, kto i na które dzieci jest uprawniony do świadczenia, jaka jest jego łączna kwota itp.
Jak znaleźć obiekt akceptujący bon?
Aby znaleźć obiekt, który akceptuje bon turystyczny należy wejść na stronę Polskiej Organizacji Turystycznej (bonturystyczny.polska.travel) i skorzystać ze znajdującej się tam wyszukiwarki obiektów. Z ogólnodostępnej bazy POT Nocowanie.pl będzie pobierało informacje o obiektach akceptujących bon, takie lokalizacje zostaną specjalnie oznaczone także na Nocowanie.pl.
Jak zweryfikować czy obiekt przyjmuje płatności bonem turystycznym?
Obiekty, które przyjmują płatności bonem turystycznym, znajdują się na liście dostępnej na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej, a oprócz tego będą również odpowiednio oznaczone w portalu Nocowanie.pl.
Czy mogę wykorzystać bon na wakacje 2021/22?
Środki z bonu turystycznego należy wykorzystać do 31 marca 2022 roku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tego czasu wykupić usługę, która będzie zrealizowana w późniejszym terminie.
Jestem w ciąży, czy będę mogła skorzystać z bonu turystycznego?
Z bonu turystycznego skorzystają osoby, które do 31 grudnia 2021 roku nabędą prawo do pobierania świadczenia wychowawczego. Bon będzie można wykorzystać do 31 marca 2022 roku.
Jak duża będzie baza obiektów noclegowych, w których można zrealizować bon?
Wielkość bazy będzie zależeć od tego, ilu przedsiębiorców turystycznych lub organizacji pożytku publicznego zarejestruje się na platformie teleinformatycznej PUE ZUS. Polska Organizacja Turystyczna szacuje, że liczba podmiotów może wynieść nawet 100 tysięcy. Warto zaznaczyć też, mogą się one zgłaszać, ale także wycofywać, do 31 marca 2022 roku, więc ich liczba cały czas będzie się zmieniać.
Jak się uchronić przed oszustami na bon turystyczny?
Odkąd wprowadzono bon turystyczny można zauważyć wzmożone działania oszustów, którzy dzwonią z ofertą wykorzystania vouchera urlopowego. Ich celem jest wyłudzenie pieniędzy lub wrażliwych danych. Aby uchronić się przed oszustwem na bon turystyczny należy samodzielnie wyszukać podmioty, które przyjmują tego typu płatności. Lista znajduje się na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej, będą również odpowiednio oznaczone w portalu Nocowanie.pl.
Mam kilkoro dzieci, czy dostanę jeden czy kilka kodów?
Rodziny wielodzietne otrzymają jeden numer bonu turystycznego, a jego wartość będzie odpowiadać liczbie dzieci. Bonem będzie można płacić kilka razu, aż do momentu wyczerpania wszystkich środków.
Nie widzę swojego bonu turystycznego w PUE ZUS? Co zrobić?
Powodów, dla których turyści nie widzą w panelu PUE ZUS zakładki "Polski Bon Turystyczny" może być kilka. Sprawdź >> Problem z widocznością bonu. Co zrobić, gdy nie ma go w systemie?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej